Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

OM Chanting

Priatelia, srdečne vás pozývam na náš pravidelný štvrtkový OM Chanting od 18:30- 19.30 v nových priestoroch Open Mind Centra :)

Začneme spievať najneskôr o 18:30, preto poprosím, že by ste začali prichádzať už od 18tej :)
Vzhľadom k tomu, že fyzické veci sú objekty túžby vo fyzickom svete, OM Chanting je dar z nebies pre ľudstvo, po ktorom túžia naše duše od nepamäti ♥

OM Chanting je staroveká skupinová liečivá technika, ktorá používa univerzálnu vibráciu ÓM na poskytnutie transformácie a liečivej podpory všetkým ľuďom a celému svetu. Svetu bola prinavrátená Mahavatarom Babajim a Paramahamsom Sri Swamim Vishwanandom v roku 2007 a je zahrnutá do systému Atma Kriya Jógy.
ÓM je prvotná vibrácia, z ktorej pochádzajú všetky ostatné vibrácie a zvuky a tiež celé stvorenie. Má veľmi silný harmonizujúci, vyrovnávajúci a liečivý potenciál. V OM Chanting technike sa používa špecifický spôsob, ktorý je zosilnený požehnaním Majstrov.

Na OM Chantingu sa stretávajú všetci, ktorí sa chcú venovať liečeniu seba samého, svojich blízkych, ľudstva a Matky Zeme prostredníctvom zvuku ÓM. Liečivá energia sa šíri do okruhu 2 kilometrov a vie byť zdieľaná aj na diaľku v prospech ľudí, miest a životných situácii. Na personálnej úrovni nám OM Chanting pomáha harmonizovať všetky úrovne – fyzickú, mentálnu, emocionálnu aj duchovnú. Emócie sa uvoľňujú a rastie vnútorný mier a láska ♥ 

OM Chanting vedie k radostnejšiemu životu a zlepšuje naše zdravie a schopnosť meditácie. Podstatou OM Chantingu je zvuk ÓM, ktorý sa spieva 3 x 15 minút :)
Svet potrebuje ľudí, ktorí sú ochotní prispieť k zmene. Prišiel čas uvedomiť tento potenciál vo vnútri a šíriť ho celým svetom.
Prostredníctvom prvotného zvuku stvorenia - ÓM - môžeš nájsť pokoj a radosť v živote. Nájdi harmóniu v sebe, prírode a celom svete :)
OM Chanting sa používa po celom svete, na všetkých kontinentoch - bez ohľadu na vierovyznanie, kultúrne alebo sociálne pozadie ľudí. Počet kruhov dynamicky rastie.
Viac informácii na: www.omchanting.org

Čo si so sebou ideálne priniesť?
- pohodlné oblečenie
- vodu na pitie

Vstupné:

Dobrovoľný príspevok, primárne na pokrytie prenájmu priestoru, zvyšok sa použije na tlač materiálov a vytváranie ďalších OM Chanting kruhov :-)
Všetci ste srdečne vítaní :-) ♥ 

O Petrovi Sarvadi Das
Som normálny muž z ľudu, ktorý má požehnanie od Paramahamsu Sri Swami Vishwanandu na organizovanie OM Chantingov, aby jednak všetko prebehlo v poriadku pod ochranou Majstrov za správnej energie a aby som takto mohol pomáhať ľuďom aj Matke Zemi :) 

peto

Vždy som vnímal ÓM ako nejaké "číslo tridsať" :) Až som sa raz ocitol na svojom prvom OM Chantingu a následne prednáške o ÓM-e. Odvtedy som začal pociťovať vnútornú harmóniu, pokoj, mier, až lásku zo svojho srdca/božstva/duše. Prestal som sa niekam náhliť sa, mať jednoducho ten svoj prirodzený kľud :-) Zúčastnil som sa už desiatok OM Chantingov, vrátane krásnych splnových OM Chantingov vonku v prírode.
Pociťoval som vnútorne, že chcem ísť ďalej. Dozvedel som sa, že OM Chanting je súčaťou Atma Kriya Jógy, tak som íšiel na kurz Atma Kriya Jógy. Tento kurz a cvičenie samotné mi prinieslo znásobenie už uvedeného a ešte silnejšie precítenie vnútornej lásky voči všetkému živému na našej planéte. Preto som sa stal zo dňa na deň vegánom a začal vnímať krásu, výnimočnosť na ľudoch a prírode vôkol nás ♥ 
Plus kompletné pochopenie, že ako sami vyžarujeme, také si potom priťahujeme do života a dokážeme to zároveň pozitívne pretvárať :) OM Chanting mi umožnil nájsť svoj vnutornú harmóniu, pomyslený stred, keď je všetko v rovnováhe a do môjho života jednoducho prichádzajú veci, ktoré majú :-) Odvtedy už prešiel takmer rok :-)