Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Náš osud je v číslach

Náš osud je v číslach

Prečo sa niekto narodí pod šťastnou hviezdou a inému sa nedarí? Iste, môžete povedať, že taký je kolobeh života a dobré dni striedajú horšie. Presne tak, ako nedokážeme stále vysielať len pozitívne myšlienky. Tie negatívne sa snažíme eliminovať a z každej nepríjemnej situácie si vziať to dobré. 

Takto premýšľajú ľudia, ktorí sa vydali na cestu transformácie, alebo sa tak proste narodili. Pod šťastnou hviezdou alebo inak povedané, so šťastnými číslami. Aj keď ...myslieť pozitívne, neubližovať ľuďom, zvieratám, prírode, odpúšťať, meditovať, milovať ....a stále nič. Kde je pes zakopaný? Možno v číslach, ktoré ovplyvňujú celý váš život.  

 

Čo sa na kurze naučíte:

 Dozviete sa vibráciu jednotlivých čísiel

Vypočítate si kvadrant podľa mena, priezviska a dátumu narodenia.

Vypočítate si karmický trojuholník.

Urobíme si zdravotnú diagnostiku.

Dozviete sa základné archetypy Marseillského tarotu, aby ste si lepšie vedeli vizualizovať typ danej osoby.

Každému z vás sa budem individuálne venovať.

 

Moja skúsenosť (lektorka Andrea Tarová)

numerologia 1

Pri mojej vešteckej praxi sa stretávam s ľuďmi, ktorí prídu s problémom. Pre mňa je to výzva. Výzva niečo napraviť, zmeniť, a prinavrátiť týmto ľuďom nádej a úsmev na tvári. Niekedy ide o banálne veci, ktorých riešenie je na dosah, ale nevidia ho. Tak ako príležitosti. Často ich trieskajú do hlavy a oni zacyklení vo svojich problémoch ich odsúvajú bez toho, aby si ich všimli. Sú však aj ťažšie prípady, pri ktorých je nutná radikálnejšia zmena. V týchto prípadoch prechádzame k zmene mena alebo pridaniu stredného mena. Zmení sa tak vzorec osudu a prichádza úľava, istota a šťastnejší život.

K tomu, aby som mohla lepšie diagnostikovať ľudí a ich problémy, vytvárala som si z dátumov narodenia archetypy. Išla som ešte ďalej až som sa dostala k numerológií. A dodnes som vďačná svojej intuícií zato, že ma posunula na tento level a objavila moju vášeň. Sú to také paradoxy života. Ako dieťa som sa matematiky bála a dnes sú čísla moja vášeň a cesta, ako pomôcť sebe aj iným.

Teraz je čas, aby som ju posúvala ďalej. Roky praxe mi ukázali, že numerológia je náš osud. To, čo sme dostali do vienka pri svojom narodení. Dátumom narodenia, ktorí si nevyberáme a menom a priezviskom, ktoré nám dali rodičia. V numerológií si vyžaduje základná diagnostika meno + priezvisko + dátum narodenia. Z týchto údajov sa vypočíta číslo osobnosti človeka a tiež súradnice jeho osudu. Od určitého veku života človeka počítame aj karmický trojuholník. Ten má 9 ročné vibrácie a každý rok nás ovplyvňuje iné číslo. Je toho veľa, čo môžeme z numerológie vyčítať a je len na vás, ako tieto poznatky vo svojom živote využijete.

 

Čo si priniesť so sebou:

Každý z vás dostane študijný materiál, avšak je potrebné si doniesť zápisník, pero a skvelú náladu.

 

Počet účastníkov:

Min. 5., max. 10

 

Lektorka: Andrea Tarová

Cena: 90 €

Kedy: 23. - 24. júl 2016

Kde: Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, BA - Staré mesto

 

power of 6

 

Zdroj fotografií: pixabay

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!