Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

KUNDALINI AKO NAJVYŠŠÍ POTENCIÁL ĽUDSKEJ BYTOSTI

KUNDALINI AKO NAJVYŠŠÍ POTENCIÁL ĽUDSKEJ BYTOSTI

Ak si človek uvedomí svoju vnútornú silu, ktorú často nevníma, nenechá sa viac ovládať a manipulovať. Stratí tiež záujem ovládať a manipulovať svet navôkol, pretože sa už nepotrebuje ubezpečovať o vlastnej autorite a sile. Preciťuje ich zvnútra. Protiklady života začne prijímať zo svojho stredu, kde v každom z nás sídli pokoj a láska. Tragédie sa premenia na výzvy na osobný rast a vysporiadanie svojich vzťahov či postojov.  Radosti a slasti života sa stanú príjemnými doplnkami už i tak výdatne naplneného a hodnotného bytia vplyvom prebudenej Kundalini. Preto Vás pozývame do otvorenej skupiny Kundalini Jógy s Janou Ziman. 

 

Práve pre túto silu a stabilitu bola Kundalini Joga po tisícročia vyhradená len pre vyvolených, a dodnes sa nazýva Raj Joga – Kráľovská Jóga. Masy boli manipulované a ovládané. Nemusí to tak byť v dnešnej Dobe Vodnára, kedy prebudené vedomie každého jednotlivca prispieva ku kritickej mase potrebnej na kolektívne prehupnutie sa do vyššej dimenzie či kvality bytia.

 

Pri prihlásení sa na ďalší kurz lektorky Jany Ziman - KUNDALINI MEDITÁCIA, DYCH A MANTRA, získavate zľavu na tento kurz 35 %.

 

Čo Vás čaká?

V úvodnom kurze Kundalini Jogy podľa učenia Jogína Bhadzana sa oboznámite so základnými princípmi ako účinne a bezpečne prebudiť svoj vnútorný potenciál technikami dychu, krije (postupnosť fyzickej stimulácie tela v súhre s ďalšími prvkami jógy), hlbokej relaxácie, meditácie, a zvukovej stimulácie (mantra, gong).

Myseľ je úžasný pomocník a neúprosný pán. Vybranými technikami stimulácie mozgových centier, nervového a endokrinného systému, Vám tento kurz napomôže usmerniť myseľ, dosiahnuť vnútorný pokoj, vyrovnanosť, stav hlbokej relaxácie a zdravý revitalizujúci spánok. Očista tela a podvedomia v kombinácii s praktickým návodom ako vniesť techniky psychohygieny do každodenného života sú jedinečnou príležitosťou ako zhmotniť naše želania a s ľahkosťou v nich zotrvať.

 

Pre koho je kurz vhodný?

Kurz je vhodný pre všetkých bez ohľadu na vek, pohlavie, skúsenosť alebo fyzickú zdatnosť. Cvičenia sa dajú vykonávať aj v sede na stoličke. Pôjde o otvorenú skupinu od 17 účastníkov.

 

Čo je potrebné si priniesť?

Na sedenie/ležanie na zemi si prineste podložku, najlepšie z prírodného materiálu, a tiež deku na zakrytie (tie sú k dispozícií aj v Open Mind Centre, ale ak chcete radšej vlastnú, určite tak urobte). Voľné oblečenie a fľaša s vodou sú nevyhnutné.

 

 

Dôležité upozornenie!

Vynechajte alkohol, drogy, silné lieky, a nejedzte aspoň dve hodiny pred začiatkom cvičenia.

Podrobný protokol a pokyny ku kurzu nájdete tu: Protokol a pokyny (klik)

 

shutterstock_272330255

 

Lektorka:

Vaším sprievodcom bude Jana Ziman/Guru Bhai Kaur, slovenka žijúca a pôsobiaca v Kanade ako učiteľka Kundalini Jogy a meditácie, klinická terapeutka a kouč.

Viac sa o nej dozviete tu: Jana Ziman (klik)

 

Kedy:

30. 3. do 18.5. 2017 (štvrtky) (6 týždňový kurz - otvorené skupiny) 

Všetky termíny: 30.3., 13.4., 20.4., 27.4., 4.5., 18.5. 2017

V čase 18:00 - 19:30

 

Kde:

Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava - Staré mesto

 

Cena:

80 €/celý kurz (6 stretnutí)

15 €/jedno stretnutie 

 

Ďalší z kurzov Jany Ziman v Open Mind Centre: 

30.03.2017 KUNDALINI MEDITÁCIA, DYCH A MANTRA

05.04.2017 AKTIVÁCIA SEBAVNÍMANIA – TELO AKO SENZOR (klik)

 

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!