Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Emočný Fitness – Žiť naplno

Emočný Fitness – Žiť naplno

Chcete vyskúšať niečo, čo ste ešte nezažili? Ste pripravení odložiť záťaž minulosti a začať žiť naplno? Vytvorili sme pre vás bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom vás prevedieme štrnástimi emóciami človeka.  Náš večer je príležitosťou zažiť hlboký pocit živosti a ľudskej hrejivosti, totálne sa uvoľniť, nadviazať nové prateľstvá a znovuobjaviť chuť do života. Hravým spôsobom budeme objavovať našu stratenú silu, citlivosti i divokosť.

 

V našej modernej spoločnosti nás naučili neustále sa kontrolovať a chovať sa "slušne". Nahromadené emócie a stres však spôsobujú zdravotné a vzťahové problémy.

 

Ako zvládnuť svoje pocity? Miesto toho aby sme vám siahodlho prednášali teóriu, bezpečným spôsobom vás prevedieme krok za krokom zážitkom vlastných emócií. Budeme uvoľnovať stres, napätie, uvedomovať si svoje nevedomé reakcie. Toto uvedomenie vám môže pomôcť pochopiť, čo je potrebné zmeniť, aby sme mohli žiť zdravší, plnohodnotný život.

 

shutterstock_144653342

Emočný fitness je tiež unikátny v tom, že je interaktívny. To znamená, že ostatní účastnící vás budú podporovať a nastavovať vám zrkadlá, v ktorých budete môcť vidieť jasnejšie sami seba. Emočný fitness je navrhnutý tak, aby vám pomohol prehĺbiť vaše existujúce priateľstvá a často i vytvoriť nové. Učastnící zdieľajú, že tu zažili stretnutie na hlbších úrovniach, než so svojimi bežnými známymi.

 

 

 

Emočný fitness nám dáva prístup k našej vitalite a radosti. Je to veľká oslava lásky a priateľstva.

 

Emočný fitness je inšpirovaný procesom AUM ktorý bol vytvorený Veereshom (Danny Yuson-Sanchez), zakladateľom Humaniversity v Holandsku (od roku 1978). Humaniversity je medzinárodné centrum pre osobný rast, terapie, spiritualitu, profesijný rozvoj a školenie terapeutov.

 

Prínosy Emočného Fitness:

• odstraňuje bloky v tele a umožňuje tak voľný tok životnej energie

• vedie k vedomému prežívaniu prítomného okamihu

• harmonizuje spolu telo, myseľ a emócie

• napája na osobný vnútorný zdroj a zvyšuje tak hladinu energie

• pracuje so "zasunutými" emóciami a dáva priestor k ich vyjadreniu

• prehlbuje kontakt so sebou samým i s druhými ľuďmi

• zvyšuje slobodu spontánneho prejavu

• učí láskavému prístupu k sebe samému

 

Ohlasy účastníkov Emočného Fitness v Prahe: http://youtu.be/J0l_UkAMYT8

 
 

13.5.2015

 Foto: záber zo semináru v Prahe

 

Nezabudnite si priniesť:

náhradné tričko ( budeme sa hýbať !)

pohodlné oblečenie

odvahu uvidieť samého seba novým sposobom.

pitná voda bude pre každého účastníka k dispozícii na mieste

 

Kedy: 21. januára 2016 od 18:30 do 21:00.

Kde: Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava - Staré mesto

Cena: 10 eur - akciová cena, ak sa prihlásite online prostredníctvom objednávky uvedenej nižšie. V deň konania kurzu pri platbe na mieste sa uhrádza plná cena kurzu 20 eur.

Tel. kontakt na prípadné otázky: 0915 993 865

 

Lektori:

 Arup Fodor:

Lektor zážitkových workshopov, vo svojej práci využíva bohaté skúsenosti z oblastí na telo orientovanej psychoterapie, bioenergetiky a dramaterapie. Učiteľ jógy smiechu, spontánneho spevu, autentickej komunikácie a angličtiny. Pracoval v komunitách v různych krajinách sveta, venuje sa štúdiu šamanských techník, má rád poéziu a tanec.

 

Mgr. Andrea Peniaková:

Vyštudovaná sociologička, v súčasnosti pôsobiaca ako Inštruktorka cvičení Pilates, Bodywork, BabyBalance. Je spolutvorkyňou konceptu InFlow– aktivít, hier a cvičení  (určených pre verejnosť aj pre firmy), ktorých cieľom je priviesť nás do stavu bdelosti a plynutia, ale tiež radosti a hravosti.  Vzdeláva sa v Satiterapii, v pohybových terapiách a zaujíma sa tiež o Intuitívnu pedagogiku. Jej cieľom je napomáhať ku kvalitnému prežívaniu života ľudí skrz ich zdravší prístup k svojmu telu i k svojej mysli.

 

Mgr. Peter Petrovský:

Pracuje v oblasti IT, ale a k jeho dlhodobým záujmom patrí aj skúmanie ľudského prežívania, emócií a spokojnosti. Zúčastnil sa dlhodobého výcviku v komunikačnej terapii a koučingu. Inšpiruje ho buddhizmus, rôzne meditačné a relaxačné techniky a bdelý prístup k životu. Má rád jednoduchosť, saunu, cestovanie a brazílske jiu-jitsu.

 

Zdroj fotografií: Shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!