Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Kundalini jóga s Lusy Kiran Avtar Kaur

Kundalini jóga s Lusy Kiran Avtar Kaur

Pozývame Vás na kurz Kundalini joga s Lusy Kiran Avtar Kaur.
Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...

JOGA A ARTE

JOGA A ARTE

Na tomto stretnutí prepojíme jogu, dychové cvičenia, automasáž a arteterapeutické techniky za účelom uvoľnenia tela, utíšenia mysle, rozprúdenia energie, prebudenia tvorivej sily a nahliadnutia do seba, kde ukryté sú naše túžby, volania a nepoznané zdroje.

Dychom oživíme ducha v nás, jogou sa spojíme s naším telom, masážou sa zhýčkame a rozprúdime energetické dráhy, aby uvoľnil sa tok našej prirodzenej tvorivosti, ktorá si cez nás pýta svoj slobodný a spontánny prejav.

OSHO Dynamická Meditácia - každý druhý štvrtok

OSHO Dynamická Meditácia - každý druhý štvrtok

Každá ľudská činnosť je sprevádzaná dýchaním – inak dýchame keď spíme, inak keď máme strach, alebo keď úspešne zložíme nejakú skúšku. Je tu úzke prepojenie medzi dýchaním a vznikom psychického bloku. Indický duchovný učiteľ Osho vytvoril geniálne cvičenie – dynamickú meditáciu – práve na „vytiahnutie“ týchto podvedomých blokov a ich znovuprežitie.

Ranné pozdvihnutie energie- SADHANA

Ranné pozdvihnutie energie- SADHANA

Príďte zažiť prácu s ENERGIOU- účinky Kundalini jógy v čase najotvorenejšieho vedomia- nezabudnuteľný zážitok spojený s OČISTNOU liečbou pomocou počúvania a čítania textu v gurmukhi, správnym dýchaním,jógovým cvičením,relaxovaním a mantrovaním.

 

VSTUP VOĽNÝ- Sadhana je nezištná forma ponúknutej pomocnej ruky zo strany učiteľov Kundalini jógy

Tai Chi

Tai Chi

S Aničkou Beňadikovou UTORKY 18:15- 19:45- registracia: angie9083@gmail.com

Vychádzajúc zo srdca celistvosti, poznávame, prijímame a vyjadrujeme svoju skutočnú vnútornú realitu a svojmu okoliu dodávame inšpiráciu nie svojimi slovami, ale vlastným príkladom. 

CENA: 6€/60 min alebo 8€/90 min.

Mohendžodáro tantrajóga pre ženy Terezka Ruth

Mohendžodáro tantrajóga pre ženy Terezka Ruth

Uzavretá skupina

Viac info o nových kurzoch: laloba.skupina@gmail.com

KUNDALINI KRIJA MEDITÁCIA, DYCH A MANTRA- Janka Ziman Guru Bhai Kaur

KUNDALINI KRIJA MEDITÁCIA, DYCH A MANTRA- Janka Ziman Guru Bhai Kaur

Ak si človek uvedomí svoju vnútornú silu, ktorú často nevníma, nenechá sa viac ovládať a manipulovať. Stratí tiež záujem ovládať a manipulovať svet navôkol, pretože sa už nepotrebuje ubezpečovať o vlastnej autorite a sile. Preciťuje ich zvnútra. Protiklady života začne prijímať zo svojho stredu, kde v každom z nás sídli pokoj a láska. Tragédie sa premenia na výzvy na osobný rast a vysporiadanie svojich vzťahov či postojov.  Radosti a slasti života sa stanú príjemnými doplnkami už i tak výdatne naplneného a hodnotného bytia vplyvom prebudenej Kundalini. Preto Vás pozývame do otvorenej skupiny Kundalini Jógy s Janou Ziman. 

Srdiečková čakra- harmonizácia

Srdiečková čakra- harmonizácia

Pozývame Vás na kurz Kundalini joga s Beatkou. Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...
 Podľa klasickej jogy je delenie na 5 koshi alebo obalov. Kundalini joga v tomto smere ide ďalej a rozoberá podrobne všetky vrstvy. Ak sú tu bloky, správnym cvičením a ajurvédskym prístupom je možné ich ÚPLNE transformovať v prospech kvalitného života tu a teraz.

Yoni shakti - ženská sila v joge

Yoni shakti - ženská sila v joge

Rozozvučíme naše telá a rozhýbeme láskavé energie v panve, prepojíme so srdiečkom. 

Cez vizualizácie, hlboké dýchanie, jemnú hudbu.

V pokojnom plynutí, v ženskej radosti.

Na záver sa ponoríme do sveta sladkej Yoga nidry - meditácie a farebných vizualizácií.

Môj hlas = Moja sila- Tomáš Fodor

Môj hlas = Moja sila- Tomáš Fodor

...víkendový praktický workshop.Hlas je nástroj ktorým môžeme vyjadriť svoju osobnosť.Hlas je mostom spájajúcim vnútorný svet pocitov s vonkajším svetom prejavu.Ako silný je hlas?Čo otvára alebo čo potláča?Hlas odhaľuje emocionálny i energetický stav,
odkrýva ako si dôverujeme, ako sa prijímame.Napojenie sa na silu svojho hlasu,
otvára cestu k autenticite.Zastavme spoločne pocity:
“Toto neviem vyjadriť, nie som schopná/ý vydať hlásku …”

Otvorme sa sile, ktorá je v každom z nás, objavme svoj potenciál.

Zaznej vo svojej plnej sile: Toto som Ja!