Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Čo mi môžu policajti

Čo mi môžu policajti

Interaktívna prednáška pre užívateľov návykových látok, ktorí sa kvôli drogám dostali alebo sa môžu dostať do problémov so zákonom. Záujemcom o túto tému jednoducho a zrozumiteľne vysvetlíme, aké právne riziká súvisia s užívaním nelegálnych drog,  čo si môžu policajti dovoliť pri bežnej prehliadke, aké sú najčastejšie tresty za držbu malého množstva  drog ako aj mnoho ďalších užitočných informácií, po ktorých vypočutí  sa budete cítiť sebaistejšie a bezpečnejšie. Na záver prednášky bude priestor na otázky z publika a moderovanú diskusiu k najpálčivejším témam :)

cyklus celodenných seminárov SEDEM KLENOTOV ŽENY

cyklus celodenných seminárov SEDEM KLENOTOV ŽENY

Milé ženy, 

pozývame vás na celodenný seminár Prebúdzanie divošky, úvodný seminár z cyklu siedmych celodenných seminárov Sedem klenotov ženy a zároveň na celý cyklus seminárov Sedem klenotov ženy s Terezou Ruth, ktorý otvárame opäť, od septembra 2017 v Bratislave.

Úvodný seminár Prebúdzanie divošky otvárame v dvoch termínoch.

DEŇ CVIČENIA A POHYBU s Alishom- pre všetkých!

DEŇ CVIČENIA A POHYBU s Alishom - pre všetkých!

Vianoce prešli, avšak vankúšiky na tele, v energetických dráhach či na duši pribudli? To potrebuje trochu rozhýbať, aby všetko mohlo cirkulovať tak, ako potrebuje ;-) A my Vám ponúkame výbornú možnosť, ako na to:

Vyskúšajte si vedenú hodinu Dynamickej jógy, Pilatesu alebo Yishu Wuhang-u 

To všetko v rámci Dňa cvičenia a pohybu so skvelým inštruktorom Alishom Zenzejulom. Vhodné i pre úplných začiatočníkov. Vstupné - symbolické.

:-)

Pozn. Cvičenia budú celý čas tlmočené z angličtiny do slovenčiny.

 

 

DEŇ WORKSHOPOV OPEN MIND

ope door

Prvý deň Open Mind centra v novom šate (nová energia= noví majitelia) je tu! Na čo sa môžete tešiť?
Program bude v oboch sálach od 10:00 do 21:00 a za vstupný poplatok 12 eur sa môžete zúčastniť ktoréhokoľvek cvičenia, prednášky či diskusie.
Program je viac ako bohatý so skúsenými a kvalitnými lektormi.

DETSKÉ TAI CHI alebo Hráme sa na zvieratká

DETSKÉ TAI CHI alebo Hráme sa na zvieratká

Hravá pohybová príprava pre deti vo veku 4 – 8 rokov.

Tai chi pre deti je nesúťažná a hravá forma pohybu, ktorá ruka v ruke rozvíja telo i myseľ. Učí deti správnemu držaniu tela, posilňuje chrbticu a svalstvo, harmonizuje ľavú a pravú hemisféru a „nenápadne“ ich vedie k vnútornej disciplíne. 

Detský workshop HARMÓNIA

Detský workshop HARMÓNIA

Vstúpte s nami do čarovného sveta plného farieb, hudby a vôní!
 Spojením techník arteterapie, muzikoterapie a aromaterapie sme pre Vaše deti vytvorili jedinečný workshop- Harmónia- na ktorom budeme tvoriť, pracovať s netradičným materiálom, ale hlavne sa zabávať. Zameriame sa na rozvoj kreativity, vyjadrenie pocitov prostredníctvom tvorby a schopnosť prejaviť sa (a presadiť sa) v kolektíve.

DNI OTVORENÝCH  DVERÍ 2015 v Open Mind Centre

DNI OTVORENÝCH DVERÍ 2015 v Open Mind Centre

Milí priatelia, s radosťou Vás 12. – 13. septembra 2015 pozývame na tohtoročné Dni otvorených dverí, ktoré sa uskutočnia v Open Mind Centre v Bratislave. Počas tohto víkendu sa v našich priestoroch vystrieda viac ako 15 lektorov, s ktorými sa môžete vydať na intenzívnu cestu za (seba)poznávaním. Zaujímate sa o systemické konštelácie, ayurvédu, šamanizmus alebo Human Design? Alebo sú Vám skôr blízke mužsko-ženské témy, nenásilná komunikácia či fyzické zdravie? Možno to však budú tajomstvá hypnózy, karmy, životných máp alebo vrodenej intuície, nad čím tak často premýšľate... Isté je, že tu sa toho dozviete omnoho viac. Pretože dva dni plné prednášok a workshopov čakajú len na Vás na podujatí Dni otvorených dverí 2015 v Open Mind Centre. Kapacita účastníkov je limitovaná, preto si už teraz neváhajte naplánovať víkend plný sebapoznávania, a 12. a 13. septembra si to namierte rovno k nám :-) 

DOBRODRUŽNO - OBJAVITEĽSKÝ DENNÝ TÁBOR KĽÚČE OD MESTA

DOBRODRUŽNO - OBJAVITEĽSKÝ DENNÝ TÁBOR KĽÚČE OD MESTA

Tábor je určený pre už nie malých a ešte nie veľkých, ktorých len tak hocičo nezaujme.  Budeme sa spoločne túlať Bratislavou, objavovať zákutia, ktoré deti ešte nikdy nevideli,  zablúdime v rôznych storočiach a budeme zbierať indície vedúce k nájdeniu pokladu..

Dyády - umenie prítomnosti

Dyády - umenie prítomnosti

Kvalita našej prítomnosti môže byť tým najkrajším darom pre ľudí okolo nás. Na tomto seminári sa zoznámiš s technikou dyády - prítomnosti vo dvojici. Ochutnáš priestor, ktorý je medzi Tebou a druhým človekom a zistíš, aké prekvapenia Ti tento kontakt môže priniesť. Vítaní sú jednotlivci aj páry. 

Dynamic Stretch Yoga  s Erikom

Dynamic Stretch Yoga s Erikom

Je kombináciou dlhších zádrží v pozíciách klasickej hatha jogy a dynamických prvkov z vinyasa flow jogy. Lekcie sú zostavené tak, aby za 60 minút prišlo zároveň k zahriatiu, otvoreniu a spriechodneniu tela. Obsiahnutý je aj tréning všímavosti a uvoľnenie mysle cez neustále zdôrazňovanie vedomého dychu. Celá skúsenosť je na záver zjednotená do celku vo vedenej relaxácii alebo krátkej meditácii.