Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

TANEC LUNY

TANEC LUNY

Milá žena, pozývam Ťa na cestu do svojho vnútra, k vnímaniu svojho ženstva, k seba-vedomiu, k sebaprijatiu. Budeme sa prepájať cez svoj menštruačný cyklus, ktorý je naším darom a cennou navigáciou so svojimi ženskými piliermi. Zvedomíme si cez tanec a živly, ktorý archetyp v sebe neprejavujeme, ale aj ten, v ktorom sme možno až priveľmi. Povieme si ako ten neprejavený v sebe podporiť, pretože len pokiaľ tie archetypy v sebe striedame, vzniká vyvážené, zdravé ženstvo a my sme spokojné, naplnené
Rituálnym TANCOM LUNY sa so všetkými archetypmi spojíme, prečistíme blok, ktorý nám bráni v ich prijatí a ukotvíme ich v sebe.
Bude to krásny magický predvianočný čas :)

Intuitívny tanec

Intuitívny tanec - NEYTIRI DANCE

Žiadne kroky, žiadne pravidlá. Len Vy a Vaša intuícia. Zažite tento jedinečný liečivý proces s názvom Neytiri Dance, ktorý Vám pomôže navnímať svoje aktuálne pocity, pozrieť sa hlbšie na pravdu, ktorú žijeme, ponoriť sa hlbšie do seba a napojiť sa tak na vnútorného Liečiteľa. Odhaľte svoje skryté bloky a tajomstvá a dovoľte im uvoľniť sa. Spoznajte svoje skutočné JA.

Maľovanie jantry a čakrový tanec šťastia 2018

Maľovanie jantry a čakrový tanec šťastia 2018

Stretnutie bude mať 2h. Najskôr namaľujeme Jantru, potom sa zámer na rok 2018 nabije spoločným Tancom šťastia. 

Čakrový tanec šťastia zlepšuje partnerské vzťahy, naplní vás láskou a uvoľňuje stres. Tanec šťastia sa dá prirovnať k liečeniu vlastnou energiou – čo to znamená? Dostanete sa do svojej vlastnej sily, zharmonizujete sa, začnete cítiť pokoj, slobodu a lásku. Ženy sú po tanci ako znovuzrodené. Ak chcete zlepšiť váš partnerský vzťah, alebo sa znova zamilovať, tanec šťastia vás týmto smerom katapultuje.

Mohendžodáro-tantrajóga pre ženy

Mohendžodáro-tantrajóga pre ženy

Popoludňajší dochádzkový kurz pre začiatočníčky - 1 x do týždňa (utorky).

Mohendžodáro je posvätné tantrické cvičenie pre ženy, jeho zakladateľkou a hlavnou propagátorkou v Európe je česká lekárka Mudr. Monika Sičová.

Mesiac v izolácii od konzumného sveta, mimo lajkov a závisti

Mesiac v izolácii od konzumného sveta, mimo lajkov a závisti

Pomáhať stavať dedinu o rozlohe 600 rodinných domov v horách Nepálu, vo výške 2700 metrov nad morom, každé ráno vstávať vo vojenskom tábore stráženom vojakmi. Každé ráno a večer nebeský výhľad.

Surdas prabhu - védska astrológi

Surdas prabhu - védska astrológia

Surdas Prabhu (RU) je žiakom svetoznámeho duchovného učiteľa Jeho svätosti Radhanatha Swamiho. Védskemu učeniu sa venuje takmer 30 rokov. 

Yoga in english

Yoga in english

This is a beginner & intermediate class and you do not need any preknowledge.

We will exercise Dynamic Flow yoga.

Yoga is an ancient knowledge how to be healthy, happy and live in harmony.
Practising yoga has many benefits – it will help you to increase strength, flexibility and concentration, lose weight, calm your mind and release stress.
This class is a combination of traditional hatha yoga, gentle stretching, breathing exercises and dynamic asana sequences to increase your power.
It is suitable for all levels – from beginners to advanced yogis.

DEŇ WORKSHOPOV OPEN MIND

ope door

Prvý deň Open Mind centra v novom šate (nová energia= noví majitelia) je tu! Na čo sa môžete tešiť?
Program bude v oboch sálach od 10:00 do 21:00 a za vstupný poplatok 12 eur sa môžete zúčastniť ktoréhokoľvek cvičenia, prednášky či diskusie.
Program je viac ako bohatý so skúsenými a kvalitnými lektormi.

NELL a MAOK - joga musica

NELL a MAOK - joga musica

Pozývame Vás na jogový flow so živou hudbou. Počas dvch hodín si najprv rozcvičíme celé telo, náslene plynule prejdeme do vinyasa flow, vyskúšame si balančné pozície, ponaťahujeme si všetky svaly počas vedomého strečingu a nakoniec sa úplne ponoríme do relaxácie. A to všetko v sprievode Maokových tónov jeho známych skladieb ako aj aj úplných noviniek. 

Rituálny večer KRST Open Mindu

Rituálny večer KRST Open Mindu

Janka Ziman (Guru Bhai Kaur), Marianka (Prem Adi Kaur) a Marek Vas srdečne pozývajú na krst Open Mindu (nová energia= noví majitelia), ktorý sa ponesie v rituálnom duchu s praxou Kundalini jógy a gongovým kúpeľom.

Viac o Kundalini jóge:

Používajú sa mantry, fyzické cvičenie v kombinácii so správnym dýchaním, relaxácia a meditácia. Je to systém, ktorý zapracujete do svojho života a on začne pracovať za Vás. Ide o hygienu duše, ktorá začne smerovať postupne Váš život k prirodzenosti, k odstraňovaniu zlozvykov, k tomu, čo skutočne potrebujete. Tisícky rokov bola táto posvätná veda uchovávaná v tajnosti a predávaná iba ústne- až do roku 1969, kedy ju Yogi Bhajan, majster Kundalini jógy, začal vyučovať verejne...

Vstupné je dobrovoľné (odporúčané 10 eur)