Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

VZTAH JAKO PŘÍLEŽITOST

Každý vztah v našem životě nás může posunout na cestě osobního růstu, pochopíme-li základní principy zrcadlení a zdravé komunikace.

V každém vztahu je důležité uvědomit si vlastní zodpovědnost za svoji část. Efektivní komunikací potom můžeme nastavovat své hranice tak, abychom se cítili příjemně a zároveň druhému nezpůsobovali zbytečnou bolest a utrpení.

received_10203720000876260
LOONA DANCE- meditácia tancom

LOONA DANCE- meditácia tancom

Intenzívny tanečný a vzdelávací workshop pre ženy

Milé žienky, urobte si čas samé na seba a príďte si zameditovať tancom. Tanec je liek pre ženské telo aj dušu a my sa jeho prostredníctvom naladíme samé na seba, na svoju maternicu, na svoje srdce a necháme sa ním jemne viesť. Nacítime si štyri ženské archetypy v nás a vytvoríme kruh plný lásky, podpory a spolupatričnosti, do ktorého každá prispeje svojou dávkou jedinečnosti a krásy. Tanečné skúsenosti vôbec nie sú potrebné. Príďte načerpať novú energiu a príjemne sa zrelaxovať.

DEŇ WORKSHOPOV OPEN MIND

ope door

Prvý deň Open Mind centra v novom šate (nová energia= noví majitelia) je tu! Na čo sa môžete tešiť?
Program bude v oboch sálach od 10:00 do 21:00 a za vstupný poplatok 12 eur sa môžete zúčastniť ktoréhokoľvek cvičenia, prednášky či diskusie.
Program je viac ako bohatý so skúsenými a kvalitnými lektormi.

NELL a MAOK - joga musica

Pozývame Vás na jogový flow so živou hudbou. Počas dvch hodín si najprv rozcvičíme celé telo, náslene plynule prejdeme do vinyasa flow, vyskúšame si balančné pozície, ponaťahujeme si všetky svaly počas vedomého strečingu a nakoniec sa úplne ponoríme do relaxácie. A to všetko v sprievode Maokových tónov jeho známych skladieb ako aj aj úplných noviniek. 

MARIPOSA- večerný kruh s Mohendžodáro tantrajógou pre pokračujúce ženy

Milé ženy,pozývame vás na novo otvorený  ženský kruh s Mohendžodáro tantrajógou pre ženy, určený tým z vás,ktoré ste absolvovali kurzy Mohendžodáro pre začiatočníčky alebo Mohendžodáro a Vnútorná Bohyňa s Terezou Ruth,alebo základné kurzy Mohendžodáro  s inými lektorkami  na Slovensku či v Čechách.Vzhľadom na to, že na týchto stretnutiach budeme spoločným pravidelným opakovaním prehlbovať naše doterajšie  znalosti a skúsenosti z oblasti tantrajógy a tao, je dôležité aby ženy, ktoré majú záujem prihlásiť sa do kruhu MARIPOSA poznali prinajmenšom 4 základné asany energetickej zostavy cvičenia Mohendžodáro  nazývanej Materský okruh.

Rituálny večer KRST Open Mindu

Janka Ziman (Guru Bhai Kaur), Marianka (Prem Adi Kaur) a Marek Vas srdečne pozývajú na krst Open Mindu (nová energia= noví majitelia), ktorý sa ponesie v rituálnom duchu s praxou Kundalini jógy a gongovým kúpeľom.

Viac o Kundalini jóge:

Používajú sa mantry, fyzické cvičenie v kombinácii so správnym dýchaním, relaxácia a meditácia. Je to systém, ktorý zapracujete do svojho života a on začne pracovať za Vás. Ide o hygienu duše, ktorá začne smerovať postupne Váš život k prirodzenosti, k odstraňovaniu zlozvykov, k tomu, čo skutočne potrebujete. Tisícky rokov bola táto posvätná veda uchovávaná v tajnosti a predávaná iba ústne- až do roku 1969, kedy ju Yogi Bhajan, majster Kundalini jógy, začal vyučovať verejne...

Vstupné je dobrovoľné (odporúčané 10 eur)

Kundalini jóga s Lusy Kiran Avtar Kaur

Kundalini jóga s Lusy Kiran Avtar Kaur

Pozývame Vás na kurz Kundalini joga s Lusy Kiran Avtar Kaur.
Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...

JOGA A ARTE

Na tomto stretnutí prepojíme jogu, dychové cvičenia, automasáž a arteterapeutické techniky za účelom uvoľnenia tela, utíšenia mysle, rozprúdenia energie, prebudenia tvorivej sily a nahliadnutia do seba, kde ukryté sú naše túžby, volania a nepoznané zdroje.

Dychom oživíme ducha v nás, jogou sa spojíme s naším telom, masážou sa zhýčkame a rozprúdime energetické dráhy, aby uvoľnil sa tok našej prirodzenej tvorivosti, ktorá si cez nás pýta svoj slobodný a spontánny prejav.

OSHO Dynamická Meditácia - každý druhý štvrtok

Každá ľudská činnosť je sprevádzaná dýchaním – inak dýchame keď spíme, inak keď máme strach, alebo keď úspešne zložíme nejakú skúšku. Je tu úzke prepojenie medzi dýchaním a vznikom psychického bloku. Indický duchovný učiteľ Osho vytvoril geniálne cvičenie – dynamickú meditáciu – práve na „vytiahnutie“ týchto podvedomých blokov a ich znovuprežitie.

Ranné pozdvihnutie energie- SADHANA

Príďte zažiť prácu s ENERGIOU- účinky Kundalini jógy v čase najotvorenejšieho vedomia- nezabudnuteľný zážitok spojený s OČISTNOU liečbou pomocou počúvania a čítania textu v gurmukhi, správnym dýchaním,jógovým cvičením,relaxovaním a mantrovaním.

 

VSTUP VOĽNÝ- Sadhana je nezištná forma ponúknutej pomocnej ruky zo strany učiteľov Kundalini jógy