Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Workshop kundaliní jógy s Hanou Joti Kaur Kyralovou

Cesta k vnútornému tichu

„Pokiaľ dosiahneš stav bez myšlienok, začne ti slúžiť Najvyššie vedomie Univerza.“

Yogi Bhajan 

Workshop numerológie

Workshop numerológie

Na tejto prednáške sa  dozviete, čo je  numerológia. Aký význam majú čísla vo vašom živote.Aký význam ma Vaše meno, aký význam ma Vás rodokmeň, čo si týmto nesieme do rodiny a vlastných životov.

Xocolatl Ceremónia

Xocolatl Ceremónia

Hovorí sa, že za Mayských časov zdieľali a popíjali Cacao s každým človekom, ktorý prišiel na návštevu do Mayských osád. Spolu popíjali Cacao-Čokoládu. Hovorili od Srdca a vytvárali Láskyplné Putá, ktoré potom pretrvávali v Hlbokých Kruhoch a zabezpečovali Mier medzi Mestami.

Yehuda Tagar -  "Prebudenie hlbokej inteligencie tela"

Yehuda Tagar - "Prebudenie hlbokej inteligencie tela"

Ľudské telo je dokonale vyvynuté, no my používame iba malú časť svojej kapacity pre sebapoznanie. Sebauvedomenie nás okrem biologických funkcií tela môže informovať aj o dynamike našej duše, našich spomienok a nášho potenciálu pre transformáciu a rozvoj. Praktické postupy ako s týmto fenoménom pracovať, vám objasní medzinárodný prednášajúci a terapeut Yehuda Tagar.

Yin Meridiány jóga

Yin Meridiány jóga

Spoznajte jemnú jogu prepojenú s prístupom TČM - tradičnej čínskej medicíny a čikungom (strečové cvičenia na podporu funkčnosti orgánov: Makko-Ho, kultivácia toku energie: DO-IN) kde: Poriadne popreťahujete svoje svaly a šľachy, Skutočne uvoľníte zatuhnuté kĺby, Efektívne - no bezpečne sa zbavíte fasciálnej bolesti, Objavíte možno nové cesty získavania energie pre svoj život, nech to lepšie prúdi, Stanete sa sám sebe lekárom, keď je to už potrebné a najmä dáte na prevenciu a rovnováhu..

YOGA

YOGA

Joga s duševným rozmerom

" V dnešnej dobe neustále stúpa počet mladých ľudí, zatvárajúcich sa každý večer do svojho bytu medzi 4 steny. Rodičia doprajú každému dieťaťu vlastnú izbu a počítač. Babičky, sediac pri telenovele, dúfajú, že si tento týždeň niekto nájde čas, aby ich navštívil. Každé ráno sa ponáhľame do práce a ani si nevšimneme, že listy na stromoch zmenili farbu.Z tejto izolácie sa postupne dá oslobodiť, ak sa naučíme obrátiť svoju pozornosť smerom von k svojmu okoliu, uchopiť tie správne ideály a myšlienky.

Yoga in english

Yoga in english

This is a beginner & intermediate class and you do not need any preknowledge.

We will exercise Dynamic Flow yoga.

Yoga is an ancient knowledge how to be healthy, happy and live in harmony.
Practising yoga has many benefits – it will help you to increase strength, flexibility and concentration, lose weight, calm your mind and release stress.
This class is a combination of traditional hatha yoga, gentle stretching, breathing exercises and dynamic asana sequences to increase your power.
It is suitable for all levels – from beginners to advanced yogis.

Yoni shakti - ženská sila v joge

Yoni shakti - ženská sila v joge

Rozozvučíme naše telá a rozhýbeme láskavé energie v panve, prepojíme so srdiečkom. 

Cez vizualizácie, hlboké dýchanie, jemnú hudbu.

V pokojnom plynutí, v ženskej radosti.

Na záver sa ponoríme do sveta sladkej Yoga nidry - meditácie a farebných vizualizácií.

Začiatok seba-uvedomenia

Začiatok seba-uvedomenia

V tomto workshope nahliadneme do Vedomia tým, že si začneme uvedomovať seba. Zoznámime sa so svojím fyzickým, emočným, mentálnym telom i tými ďalšími.

Zdravé hranic

Zdravé hranice

Sme individuality a sme členmi skupín. Sme súčasťou partnerských vzťahov aj hierarchických štruktúr. Máme zodpovednosť za seba a niekedy aj za iných. Požiadavky tých, za ktorých nesieme zodpovednosť, nás často vyčerpávajú a neostáva nám síl pre seba.Môžeme dávať zo seba to najlepšie, ale podeliť sa môžeme len s tým, čoho sami máme dosť. Ako sa postarať o seba tak, aby sme neukrátili naše deti, žiakov, klientov, zamestnancov, pacientov, priateľov....?  Kto sa postará o Teba?