Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Totemové zvieratá v rodinných a vzťahových konšteláciách a indiánske mandaly

Totemové zvieratá v rodinných a vzťahových konšteláciách a indiánske mandaly

Podstatou kurzu je práca s energiami totemových zvierat a ich  psychologické využitie. Pracovať sa bude s totemovými kartami s obrázkami zvierat. každé zviera predstavuje určítú energiu, vlastnoť,  kvalitu, ktorú môže účastník kurzu pozitívne využiť a posilniť svoju duchovnú silu a intuíciu.

Liečebné kódy - rodinné liečenie

Liečebné kódy - rodinné liečenie

Liečebné kódy sú prírodnou a prirodzenou liečebnou metódou, ktorá je založená na poznaní, že zdrojom všetkých našich problémov a chorôb je stres, ktorý nastáva, keď náš nervový systém nie je v rovnováhe. Využitím štyroch energetických oblastí nášho tela metóda Liečebných kódov odstraňuje zdroj 95% všetkých fyzických a psychických chorôb.

Tanec piatich živlov (Cvičenie Yishu Wuhang) (SVK)

Tanec piatich živlov (Cvičenie Yishu Wuhang) (SVK)

Yishu Wuhang je dávne bojové umenie, ktoré v sebe prepája dve duchovne bohaté kultúry - čínsku a indickú. V preklade znamená Tanec piatich živlov a jeho vznik sa datuje do 5. storočia na územie Činy, v čase, keď tam z Indie dorazili prvé zmienky o učení Jin a Jang a piatich elementoch. 

ZMENA ČASU KONANIA!

Kruh empatie (pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť byť empatickí)

Kruh empatie (pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť byť empatickí)

Kruh empatie poskytuje priestor a bezpečné prostredie pre ľudí, ktorí sa chcú učiť byť empatickejší. V moderovanom rozhovore budeme v skupine prakticky zaoberať Metodickou empatiou, vyvíjať empatiu voči druhým – a aj voči sebe. Budeme mať možnosť hlbšie sa ponoriť do svojich problémov, bez posudzovania, kritiky a nevyžiadaných “dobrých rád”. Empatiu budeme dávať aj prijímať.

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Wellness pre ženy je možnosť naučiť sa načerpať  z prameňa vlastných síl. Spojenie, načerpanie a oživenie životných síl  si môžeme predstaviť ako prúdenie vody do zvädnutej rastliny, ktorá sa  ukáže vo svojej  plnej krásne a rozkvitne do kvetu a vzpriamenosti ako žena pri pohľade na ranný východ slnka. 

Harmónia v nás, harmónia v našich vzťahoch

Harmónia v nás, harmónia v našich vzťahoch

Pozývame Vás do mužsko-ženského kruhu, do priestoru bezpečia určeného k otvorenému zdieľaniu. Budete mať možnosť zažiť, aké dary so sebou nesie žene prepojenie s mužskou časťou a mužovi s ženskou časťou v sebe. Kontakt týchto dvoch našich častí je zdrojom sily, ktorá vám pomôže žiť ich prepojenie aj vo vašich vzťahoch.

DEŇ CVIČENIA A POHYBU s Alishom- pre všetkých!

DEŇ CVIČENIA A POHYBU s Alishom - pre všetkých!

Vianoce prešli, avšak vankúšiky na tele, v energetických dráhach či na duši pribudli? To potrebuje trochu rozhýbať, aby všetko mohlo cirkulovať tak, ako potrebuje ;-) A my Vám ponúkame výbornú možnosť, ako na to:

Vyskúšajte si vedenú hodinu Dynamickej jógy, Pilatesu alebo Yishu Wuhang-u 

To všetko v rámci Dňa cvičenia a pohybu so skvelým inštruktorom Alishom Zenzejulom. Vhodné i pre úplných začiatočníkov. Vstupné - symbolické.

:-)

Pozn. Cvičenia budú celý čas tlmočené z angličtiny do slovenčiny.

 

 

Emočný Fitness – Žiť naplno

Emočný Fitness – Žiť naplno

Chcete vyskúšať niečo, čo ste ešte nezažili? Ste pripravení odložiť záťaž minulosti a začať žiť naplno? Vytvorili sme pre vás bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom vás prevedieme štrnástimi emóciami človeka.  Náš večer je príležitosťou zažiť hlboký pocit živosti a ľudskej hrejivosti, totálne sa uvoľniť, nadviazať nové prateľstvá a znovuobjaviť chuť do života. Hravým spôsobom budeme objavovať našu stratenú silu, citlivosti i divokosť.

Jóga nekonečného uzla a cesta zvukom s Matejom Jurenkom

Jóga nekonečného uzla a cesta zvukom s Matejom Jurenkom

Srdečne Vás pozývame na výnimočný jógový workshop s Matejom Jurenkom - jedným z popredných učiteľov jógy na Slovensku, zakladateľ vlastného jogového systému "jógy nekonečného uzla". Vďaka jeho bohatým medzinárodným skúsenosťiam (7 rokov pôsobil ako učiteľ jógy v čínskom Šanghaji) je nielen medzinárodne rešpektovaným jógovým učiteľom, ale aj jógovým praktikantom. 

Dyády - umenie prítomnosti

Dyády - umenie prítomnosti

Kvalita našej prítomnosti môže byť tým najkrajším darom pre ľudí okolo nás. Na tomto seminári sa zoznámiš s technikou dyády - prítomnosti vo dvojici. Ochutnáš priestor, ktorý je medzi Tebou a druhým človekom a zistíš, aké prekvapenia Ti tento kontakt môže priniesť. Vítaní sú jednotlivci aj páry.