Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Kundalini jóga s Beatkou

Kundalini jóga s Beatkou

Pozývame Vás na kurz Kundalini joga s Beatkou. Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...
 Podľa klasickej jogy je delenie na 5 koshi alebo obalov. Kundalini joga v tomto smere ide ďalej a rozoberá podrobne všetky vrstvy. Ak sú tu bloky, správnym cvičením a ajurvédskym prístupom je možné ich ÚPLNE transformovať v prospech kvalitného života tu a teraz.

Tanečné večery Loona Dance

Tanečné večery Loona Dance

Milé žienky, urobte si čas samé na seba a príďte si zameditovať tancom. Tanec je liek ženské pre telo aj dušu a my sa jeho prostredníctvom naladíme samé na seba, na svoju maternicu, na svoje srdce a necháme sa ním jemne viesť. Nacítime si štyri ženské archetypy v nás a vytvoríme kruh plný lásky, podpory a spolupatričnosti, do ktorého každá prispejeme svojou dávkou jedinečnosti a krásy. Tanečné skúsenosti vôbec nie sú potrebné. Príďte načerpať novú energiu a príjemne sa zrelaxovať.

Choroby životného štýlu a ovládanie stresu cez  Ayurvédu

Choroby životného štýlu a ovládanie stresu cez Ayurvédu

Prednáška uznávaného medzinárodného ayurvedského doktora Dr. D.K. Srivastavu z Indie.

Doktor D.K Srivastava je uznávaným, medzinárodným lekárom Ayurvedy. Bol ocenenýzlatou medailou a pracuje v oblasti Ayurvedy viac ako 20 rokov a získal  mnoho medzinárodných a národných ocenení za vynikajúce výsledky v tejto oblasti Je riaditeľom Výskumného centra Navjeevanam Kaya Kalpa v Rishikesh v Indii, kde podporuje proces uzdravovania ľudí s akútnymi a chronickými chorobami. Jeho centrum je tiež inštitútom pre Pancha Karmu, kde spolu s manželkou spolupracujú ako profesionálny tím.D.K Srivastava sa stal veľmi rešpektovaným pre svoju schopnosť čítať tie najjemnejšie indikácie z pulzového čítania s cieľom diagnostikovať a porozumieť slabostiam a silám tela na všetkých úrovniach od fyzického, emocionálneho až po mentálne a duchovné.Vaše otázky su vítané Prednáška bude tlmočená do slovenčiny, vstup 6 eur.Tí, ktorí majú záujem o osobnú konzultáciu ( Diagnostikovanie z pulzu - cena je 60eur )  a liečenie ayurvedskými bylinkami sa môžu prihlásiť osobne po prednáške. Diagnostikovanie z pulzu trva 30 min.    

 BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně vidíme. Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do toho vnesou trochu více světla. A ukážeme si i to, že to celé vůbec není jenom o očích.

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

 

ODHALTE TAJEMSTVÍ přirozeného vidění bez brýlí. ODLOŽTE BRÝLE a začněte se znovu
DÍVAT, VIDĚT a VNÍMAT. Seminář vám ukáže cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu
několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění,  ale do života vůbec.

Tajomstvo panvového dna I

Tajomstvo panvového dna I

Tajomstvo panvového dna

je základným kurzom zdravotného cvičenia svalov panvového dna podľa metódy 3x3. Dozviete sa, čo je panvové dno z pohľadu anatómie, ako pracuje z pohľadu fyziológie, že je aj emočný barometer a sídlo ženskej sily a intuície. 

Partnerská Joga

Partnerská Joga

Na workshope zažiješ cvičenie v pároch, v priebehu ktorého sa zladí tvoja energia s energiou tvojho partnera. Partnerská joga podobne ako tanec pomáha budovať veľmi dôležitú rovinu vo vzťahu.

CESTA ZVUKOM- zvukový kúpeľ

CESTA ZVUKOM- zvukový kúpeľ

Srdečne Vas pozývame na cestu zvukom, prídte sa zrelaxovať a nabrať síl do dašieho pracovného týždňa. Rozvibrovať jemnými frekvenciami a nabudiť silnejšími údermi. Vyletieť do výšin a pozrieť sa aj do svojich hlbin. Otvoriť sa čaru a čaro sa bude diať.

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Kryptomeny a technológia Blockchainu, ktorá sa a s nimi spája, v súčasnosti predstavujú najrýchlejšie napredujúcu oblasť s obrovským potenciálom zmeniť náš svet k lepšiemu. Zároveň je po jedinečná možnosť, kedy aj malý investičný vklad môže v budúcnosti priniesť mnohonásobné zhodnotenie.  Či už túžite po väčšej miere finančnej slobody a bohatstva alebo sa chcete stať súčasťou technologickej revolúcie, najlepšie je začať čím skôr!

LOONA DANCE in english -  Dance meditation for Women

LOONA DANCE in english - Dance meditation for Women

Loona Dance is an experiential dance concept or it can also be called the dance of the womb, also it is a dance of the moon (luna) or the Temple dance. While dancing there is great concentration on the pelvis (our alchemical cauldron, grail), the uterus (women's centre of power, creativity, instinctive intuition) on your feelings (contact with the heart) and the present moment (be aware of the body, not the mind only ). To achieve this, Loona dance includes dance games, simple repetitive movements – monomovements, which develop the right hemisphere, brings us into a state of relaxation, peace, into our centre, and draw our attention to ourselves, our body, to perceiving oneself and one's inner feelings which we experience while dancing. Loona dance also connects us with our inner guide - intuition. It is a meditation through dance.