Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Sviatočné POŽEHNANIE ZEME s Kundalini jógou a SOUND Healing

Pozývame Vás na spoločné vytvorenie liečivej energie, ktorú by sme rady nasmerovali k Matke Zemi cez techniky Kundalini jógy. Tak, ako si velebíme naše domovy, nemali by sme zabúdať ani na ten najdôležitejší - našu ZEM. Ako darček Vám prinášame úžasné liečenie zvukom pre Vašu dušu:)

TANEC LUNY

TANEC LUNY

Milá žena, pozývam Ťa na cestu do svojho vnútra, k vnímaniu svojho ženstva, k seba-vedomiu, k sebaprijatiu. Budeme sa prepájať cez svoj menštruačný cyklus, ktorý je naším darom a cennou navigáciou so svojimi ženskými piliermi. Zvedomíme si cez tanec a živly, ktorý archetyp v sebe neprejavujeme, ale aj ten, v ktorom sme možno až priveľmi. Povieme si ako ten neprejavený v sebe podporiť, pretože len pokiaľ tie archetypy v sebe striedame, vzniká vyvážené, zdravé ženstvo a my sme spokojné, naplnené
Rituálnym TANCOM LUNY sa so všetkými archetypmi spojíme, prečistíme blok, ktorý nám bráni v ich prijatí a ukotvíme ich v sebe.
Bude to krásny magický predvianočný čas :)

Intuitívny tanec

Intuitívny tanec - NEYTIRI DANCE

Žiadne kroky, žiadne pravidlá. Len Vy a Vaša intuícia. Zažite tento jedinečný liečivý proces s názvom Neytiri Dance, ktorý Vám pomôže navnímať svoje aktuálne pocity, pozrieť sa hlbšie na pravdu, ktorú žijeme, ponoriť sa hlbšie do seba a napojiť sa tak na vnútorného Liečiteľa. Odhaľte svoje skryté bloky a tajomstvá a dovoľte im uvoľniť sa. Spoznajte svoje skutočné JA.

Maľovanie jantry a čakrový tanec šťastia 2018

Maľovanie jantry a čakrový tanec šťastia 2018

Stretnutie bude mať 2h. Najskôr namaľujeme Jantru, potom sa zámer na rok 2018 nabije spoločným Tancom šťastia. 

Čakrový tanec šťastia zlepšuje partnerské vzťahy, naplní vás láskou a uvoľňuje stres. Tanec šťastia sa dá prirovnať k liečeniu vlastnou energiou – čo to znamená? Dostanete sa do svojej vlastnej sily, zharmonizujete sa, začnete cítiť pokoj, slobodu a lásku. Ženy sú po tanci ako znovuzrodené. Ak chcete zlepšiť váš partnerský vzťah, alebo sa znova zamilovať, tanec šťastia vás týmto smerom katapultuje.

Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie sú jedinečnou metódou na zlepšenie rodinných a partnerských vzťahov. Jedná sa o liečenie duše netradičným a hravým spôsobom, ktoré si treba prísť ZAŽIŤ.

Mohendžodáro-tantrajóga pre ženy

Mohendžodáro-tantrajóga pre ženy

Popoludňajší dochádzkový kurz pre začiatočníčky - 1 x do týždňa (utorky).

Mohendžodáro je posvätné tantrické cvičenie pre ženy, jeho zakladateľkou a hlavnou propagátorkou v Európe je česká lekárka Mudr. Monika Sičová.

Verejný VIANOĆNÝ koncert

Pozývame Vás na vianočný koncert o 16:30 hod. vo veľkej sále. 

Úvodná časť koncertu bude patriť hudobne nadaným deťom SANA Music. V druhej časti koncertu si budete môcť vychutnať kolekciu vianočných melódií v podaní lektorov a ich hostí. Vstup na koncert je voľný.

pozvanka 20171217

Mesiac v izolácii od konzumného sveta, mimo lajkov a závisti

Pomáhať stavať dedinu o rozlohe 600 rodinných domov v horách Nepálu, vo výške 2700 metrov nad morom, každé ráno vstávať vo vojenskom tábore stráženom vojakmi. Každé ráno a večer nebeský výhľad.

Surdas prabhu - védska astrológia

Surdas Prabhu (RU) je žiakom svetoznámeho duchovného učiteľa Jeho svätosti Radhanatha Swamiho. Védskemu učeniu sa venuje takmer 30 rokov. 

Yoga in english

This is a beginner & intermediate class and you do not need any preknowledge.

We will exercise Dynamic Flow yoga.

Yoga is an ancient knowledge how to be healthy, happy and live in harmony.
Practising yoga has many benefits – it will help you to increase strength, flexibility and concentration, lose weight, calm your mind and release stress.
This class is a combination of traditional hatha yoga, gentle stretching, breathing exercises and dynamic asana sequences to increase your power.
It is suitable for all levels – from beginners to advanced yogis.