Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

CESTA K SEBE  -  KĽÚČ  KU ŠŤASTIU

CESTA K SEBE - KĽÚČ KU ŠŤASTIU

 

Hovorí sa, že jediný človek, koho môžeš zmeniť, si ty sám. Nie je nutné meniť sa, stačí sa  len lepšie spoznať. Ibaže práve to „len sa lepšie spoznať“ nie je vôbec jednoduché. Naše prirodzené, krásne, autentické „ja“ je veľakrát schované pod nánosom rôznych vzorcov, programov a presvedčení, ktoré sme získali počas detstva, školy aj pracovného procesu.  Čo všetko to prináša? Ťažko sa nám komunikuje s druhými – ako mám vedieť, ako na druhých, keď neviem sám, čo so sebou? Robíme pracovnú činnosť, ktorá nás nebaví a nenapĺňa a pomaly sa dostávame k syndrómu vyhorenia a slovo „motivácia“ je pre nás cudzie slovo. Cítite to tak aj vy? Chcete to zmeniť? Prijmite pozvanie na cyklus troch kurzov CESTA K SEBE - KĽÚČ KU ŠŤASTIU, kde budete mať príležitosť spoznať lepšie sami seba a svoje silné stránky, dozviete sa, či sa vás alebo vašich blízkych týka syndróm vyhorenia a získate úplne nový pohľad na motiváciu. Teším sa na vás.

Slnečná veda faraona Achnatona

Slnečná veda faraona Achnatona

Miloš Matula – Slnečná veda faraona Achnatona...
Je podivuhodné, že faraon Achnaton akoby tušil neskoršie vedecké poznatky a pochopil, že zdrojom života na Zemi je energia slnečného žiarenia, a uctieval Slnko ako symbol Božej moci. Amarnské umenie, ktoré bolo inšpirované samotným Achnatonom, malo predávať túto znalosť slnečnej vedy budúcim civilizáciam, teda aj nám. Viac sa dozviete na prednáške/ workshope spisovateľa, duchovného učitela a terapeuta Miloša Matuly, ktorý sa Achnatonom a starovekým Egyptom zaoberá už 30 rokov a ktorý sa témami zaoberá vo svojej knihe Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce. Tiež budete môcť zažiť prácu s energiami podla staroegyptských mysterióznych chrámových škôl a liečenie šamanským dedečkom tabáčkom z Ekvádora.

Intenzívny tanečno-vzdelávací workshop pre ženy

LOONA DANCE- meditácia tancom

Milé ženy :)

 môžete sa pridať k nášmu liečivému kruhu žien, kde si cez tanec v tele prežijeme rôzne typy energií v nás. Naučíme sa pár typov a cvikov ako sa starať o svoje lono a maternicu, ako sa napojiť sama sa seba. Ako rozvinúť v sebe zdravé ženstvo, aby sme potom naplno mohli využívať jeho dary v bežnom živote.

Kundalini jóga s Marekom

Kundalini jóga s Marekom

Pozývame Vás na hodinu Kundalini jógy. Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...
Podľa klasickej jogy je delenie na 5 koshi alebo obalov. Kundalini joga v tomto smere ide ďalej a rozoberá podrobne všetky vrstvy. Ak sú tu bloky, správnym cvičením a ajurvédskym prístupom je možné ich ÚPLNE transformovať v prospech kvalitného života tu a teraz.

VZTAH JAKO PŘÍLEŽITOST

VZTAH JAKO PŘÍLEŽITOST

Každý vztah v našem životě nás může posunout na cestě osobního růstu, pochopíme-li základní principy zrcadlení a zdravé komunikace.

V každém vztahu je důležité uvědomit si vlastní zodpovědnost za svoji část. Efektivní komunikací potom můžeme nastavovat své hranice tak, abychom se cítili příjemně a zároveň druhému nezpůsobovali zbytečnou bolest a utrpení.

Návrat kráľa

Návrat kráľa

Stať sa skutočným mužom nie je len fráza, ani to neznamená dosiahnuť vek dospelosti. Je to hlbšia transformácia mužskej osobnosti, aby sme dosiahli to najlepšie. Muži, tento svet nám právom patrí!

MARIPOSA- večerný kruh s  Mohendžodáro tantrajógou pre pokračujúce ženy

MARIPOSA- večerný kruh s Mohendžodáro tantrajógou pre pokračujúce ženy

Milé ženy, pozývame vás na novootvorený ženský kruh s Mohendžodáro tantrajógou pre ženy, určený tým z vás, ktoré ste absolvovali kurzy Mohendžodáro pre začiatočníčky alebo Mohendžodáro a Vnútorná Bohyňa s Terezou Ruth alebo základné kurzy Mohendžodáro s inými lektorkami  na Slovensku či v Čechách. Vzhľadom na to, že na týchto stretnutiach budeme spoločným pravidelným opakovaním prehlbovať naše doterajšie  znalosti a skúsenosti z oblasti tantrajógy a tao, je dôležité aby ženy, ktoré majú záujem prihlásiť sa do kruhu MARIPOSA poznali prinajmenšom 4 základné asany energetickej zostavy cvičenia Mohendžodáro nazývanej Materský okruh.

Kryptomeny ako finančná príležitosť

Kryptomeny ako finančná príležitosť

Kryptomeny sa pomaly stávajú súčasťou našich životov a postupne vytvárajú nový finančný systém. Tento vývoj je stále len na začiatku a kryptotrhy nám poskytujú doslova šialené možnosti ako znásobiť svoju investíciu a zároveň sa stať súčasťou novej éry finančnej a osobnej slobody.

Bitcoin a finančná sloboda

Bitcoin a finančná sloboda

Bitcoin a technológia blockchainu je jedinečný fenomén, ktorý v priebehu jednej dekády zmení svet, ako ho poznáme. Príďte sa dozvedieť, čo nás čaká, a ako sa na tieto zmeny najlepšie pripraviť.

Bitcoin v praxi

Bitcoin v praxi

Mnohí sa mylne domnievajú, že Bitcoin je len virtuálna a nepraktická záležitosť. Opak je však pravdou! Bitcoin sa dá využiť nielen ako investícia na zhodnotenie úspor, ale tiež ako prostriedok na zaplatenie Vašich účtov, či každodenné nákupy v obchodoch. Chcete vedieť, ako na to?