Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Intuitívna maľba mandál na hodváb so zámerom

Intuitívna maľba mandál na hodváb so zámerom

Kurz je zameraný hlavne na aktiváciu tvorivej energie, ktorá v nás drieme. Intuitívna maľba je skvelým vodítkom k tomu ako sa spojiť so svojim vnútorným svetom a prejaviť ho prostredníctvom maľby. Na kurze učím pracovať sozámerom v prítomnom okamihu tvorenia tak aby bola maľba vedomou aktivitou pomocou ktorej sa spájame so svojim potenciálom.

Surdas prabhu - védska astrológi

Surdas prabhu - védska astrológia

Surdas Prabhu (RU) je žiakom svetoznámeho duchovného učiteľa Jeho svätosti Radhanatha Swamiho. Védskemu učeniu sa venuje takmer 30 rokov. 

ETIKOTERAPIA cesta k uzdraveniu tela i duše

ETIKOTERAPIA cesta k uzdraveniu tela i duše

Ako žiť naplnený, zmysluplný, zdravý, šťastný život s etikoterapiou?
Mgr. Vladimír Červenák

Terapia založená na hlbokom počúvaní a porozumení.

Yoga in english

Yoga in english

This is a beginner & intermediate class and you do not need any preknowledge.

We will exercise Dynamic Flow yoga.

Yoga is an ancient knowledge how to be healthy, happy and live in harmony.
Practising yoga has many benefits – it will help you to increase strength, flexibility and concentration, lose weight, calm your mind and release stress.
This class is a combination of traditional hatha yoga, gentle stretching, breathing exercises and dynamic asana sequences to increase your power.
It is suitable for all levels – from beginners to advanced yogis.

VZTAH JAKO PŘÍLEŽITOST

Každý vztah v našem životě nás může posunout na cestě osobního růstu, pochopíme-li základní principy zrcadlení a zdravé komunikace.

V každém vztahu je důležité uvědomit si vlastní zodpovědnost za svoji část. Efektivní komunikací potom můžeme nastavovat své hranice tak, abychom se cítili příjemně a zároveň druhému nezpůsobovali zbytečnou bolest a utrpení.

received_10203720000876260
TANEC LUNY

TANEC LUNY

Jednodenný seminár pre pokročilé

Jeho hlavnou témou je prehĺbenie vnímania svojho ženstva, seba-vedomia  (vedomia si samej seba) a sebaprijatie. Rozvíjanie pravej hemisféry a hlboké uvolnenie.

LOONA DANCE- meditácia tancom

LOONA DANCE- meditácia tancom

Intenzívny tanečný a vzdelávací workshop pre ženy

Milé žienky, urobte si čas samé na seba a príďte si zameditovať tancom. Tanec je liek pre ženské telo aj dušu a my sa jeho prostredníctvom naladíme samé na seba, na svoju maternicu, na svoje srdce a necháme sa ním jemne viesť. Nacítime si štyri ženské archetypy v nás a vytvoríme kruh plný lásky, podpory a spolupatričnosti, do ktorého každá prispeje svojou dávkou jedinečnosti a krásy. Tanečné skúsenosti vôbec nie sú potrebné. Príďte načerpať novú energiu a príjemne sa zrelaxovať.

DEŇ WORKSHOPOV OPEN MIND

ope door

Prvý deň Open Mind centra v novom šate (nová energia= noví majitelia) je tu! Na čo sa môžete tešiť?
Program bude v oboch sálach od 10:00 do 21:00 a za vstupný poplatok 12 eur sa môžete zúčastniť ktoréhokoľvek cvičenia, prednášky či diskusie.
Program je viac ako bohatý so skúsenými a kvalitnými lektormi.

Dynamic Stretch Yoga

Dynamic Stretch Yoga

Je kombináciou dlhších zádrží v pozíciách klasickej hatha jogy a dynamických prvkov z vinyasa flow jogy. Lekcie sú zostavené tak, aby za 60 minút prišlo zároveň k zahriatiu, otvoreniu a spriechodneniu tela. Obsiahnutý je aj tréning všímavosti a uvoľnenie mysle cez neustále zdôrazňovanie vedomého dychu. Celá skúsenosť je na záver zjednotená do celku vo vedenej relaxácii alebo krátkej meditácii.

NELL a MAOK - joga musica

NELL a MAOK - joga musica

Pozývame Vás na jogový flow so živou hudbou. Počas dvch hodín si najprv rozcvičíme celé telo, náslene plynule prejdeme do vinyasa flow, vyskúšame si balančné pozície, ponaťahujeme si všetky svaly počas vedomého strečingu a nakoniec sa úplne ponoríme do relaxácie. A to všetko v sprievode Maokových tónov jeho známych skladieb ako aj aj úplných noviniek.