Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Spontánny tanec – Emotional TRANCEformation (nielen pre ženy)

Spontánny tanec – Emotional TRANCEformation (nielen pre ženy)

Spontánny tanec je nádherný zážitok jednoty hudby s naším telom a našou dušou. Vedie nás k našej prirodzenosti a ľudskosti v najčistejšej podobe. Stačí sa uvoľniť, naladiť sami na seba a nechať hudbu, aby nás viedla dovnútra, do tela. Telo je múdre, stačí mu dať priestor a čas. Bezpečne vie, čo potrebuje, čo ho vylieči. Necháme svoje telo vyjadriť sa, pustiť von všetko, čo už nie je treba držať. Neexistuje dobrý a zlý tanec. Existuje len TANEC. Bez pravidiel, bez predpísaných krokov, bez posudzovania, bez obmedzenia. Telo samo dobre vie, ako sa pohybovať. Ak mu to dovolíme, začne sa pohybovať prirodzene, tak ako ono samo chce. Nie tak, ako si myslím, že by sa pohybovať malo. Nie tak, ako to od neho očakáva okolie.

 

Pohyb a tanec zvlášť, je kľúčom k oslobodeniu našej životnej energi a našich emócií. Keď si ich nedovolíme žit naplno, následuje potlačenie našej tvorivosti, našich ľudských darov.

 

Vnútorná alchýmia ťa pozýva na spoločnú objavnú cestu skrze emócie a archetypy. Najprv zažijeme naše spojenie so Zemou - s materiálnym svetom. Potom sa vydáme ďalej skrze vzťahy a emócie k svojej osobnej sile, k sebavyjadrenia až po rezonaciu s vesmírom a plynutie v láske.

Byť doma v tele je prvým krokom k prebudeniu. Dych, tanec a meditácie nás budú podporovať v návrate do prirodzeného prúdu, ktorý rozpúšťa zamrznuté časti a vyplavuje starú energiu z našich buniek i z našich myslí. Budeme zvedomovať, naplno prežívať témy, ktoré nás v živote podporujú a upevnovasť ich v Sebe. Naša energia sa tým môže uvoľniť a oslobodiť náš vnútorný potenciál.

 

OCHUTNÁVKA ku kurzu sa koná 16. 11. 2015.

Viac informácií a prihlášky nájdete tu: Spontánny tanec - ochutnávka

 

shutterstock_140358181

 

Lektor:

Tomáš (Arup) Fodor

 

Kedy:

21. 11. 2015 (Sobota)

 

Trvanie kurzu:

 10:00 – 17:00

 

Cena:

 Pri prihlásení do 18.11. špeciálna cena 29€

Po tomto termíne (od 19.11.) štandardná cena 39€

 

Kde:

Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava - Staré Mesto

 

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!