Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

VOICE WISDOM – koncert so Shaiom Dayanom

VOICE WISDOM – koncert so Shaiom Dayanom

Shai Dayan je hudobník, spevák a liečiteľ hlasom. Produkuje hudbu pre filmy a tanečné predstavenia. Študoval filozofiu v Indii, kde sa začal venovať meditácii. Už 15 rokov objavuje spôsoby ako prepojiť hudbu, hlas a meditáciu. Vyučuje a koncertuje po celej Európe.

Vedomá prítomnosť - myšlienky

Vedomá prítomnosť - myšlienky

Vedieť usmerniť energiu myšlienok je základom preto, aby sme žili to, čo chceme žiť.  Svojim myslením si vytvárame scenáre a príbehy, ktoré potom musíme aj zažiť (myšlienka vytvorí formu, emócia jej dá energiu pre život a tá sa potom prejaví v hmotnej realite). Väčšina ľudí (75%) stále rozpráva a rozmýšľa o tom, čo nechce alebo nemôže ovplyvniť. Strácame tak obrovské množstvo energie hnevom a sťažovaním sa na to, na čo nemáme dosah. Potom nám nezostatane sila zmeniť to, čo zmeniť môžeme. Zámerom kurzu Vedomej prítomnosti je naučiť účastníkov zobrať zodpovednosť za spôsob vlastného myslenia a tak zobrať konrolu nad svojim životom a tým, čo v ňom zažívame.

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Pozývame vás na 3-dielny seminár, ktorého podstatou je vlastne znovuobjavenie zdroja vašej spokojnosti, naplnenia a sebavedomia. Budeme sa zaoberať tým, ako zmeniť pracovné zameranie v živote, čo znamená táto zmena pre váš život a ako túto zmenu uchopiť. Presvedčíte sa, že naozaj platí, kto sa veľa pýta sa aj veľa dozvie.

Nájdi svoj smer, ži svoje poslanie!

Nájdi svoj smer, ži svoje poslanie! – Kariérové poradenstvo zážitkom

Dvojdňový seminár, ktorý bude určený pre každého, kto hľadá svoje vysnívané povolanie alebo poslanie, kto cíti, že práca by mala mať hlbší zmysel a že naša úloha je ho nájsť a tejto práci dať. Na ceste objavovania vášho talentu, vašich jedinečných schopností a vhodného povolania, vás budú sprevádzať kariérové poradkyne Alžbeta Krištienová a Martina Kusenda.

MUŽ – BOJOVNÍK SLNKA

MUŽ – BOJOVNÍK SLNKA

Šamanská cesta za poznaním a aktiváciou mužského potenciálu.

Muž a žena sú základom pre evolúciu ľudského druhu. Rovnováha a vyváženosť oboch sú kľúčom ku vkročeniu do nových stavov existencie, čo vyžaduje to najlepšie z nás všetkých. Práve teraz! Sprevádzať Vás bude Xolotl - aztécky šaman, strážca múdrosti a náčelník posvätných obradov. Je učiteľom posvätných aztéckych tancov, sprievodcom očistných potných rituálov temazcalom a expertom na aztéckej kozmológiu, rovnako ako šamanské liečivé techniky.

Príbehy sily - úvodné stretnutie so šamanom Xolotlom (pre všetkých)

Príbehy sily - úvodné stretnutie so šamanom Xolotlom (pre všetkých)

Vízie vzťahujúce sa k dávnym tradíciám Mexika a jeho magického a mystického sveta. Spôsob, ako preniesť vedomie do slov. Rozprávanie tzv. Príbehov sily je podstatnou formou odovzdávania vedomostí vo všetkých tradíciách šamanismu.

Minulé životy naživo Vol. 4

Minulé životy naživo Vol. 4

Dovoľte mi pozvať Vás na jedinečný večer, zážitkovú show plnú emócií. Aké by to bolo vidieť ako ľudia pred Vami zažijú minulý život? Budete sa len pozerať alebo sa budete spolu s nimi smiať, tešiť, plakať, skrátka zažívať ich emócie spolu s nimi? Veríte na minulé životy alebo ste k nim skeptickí? Knihy viacero známych psychológov a psychiatrov ako napríklad Raymond Moody, Brian L. Weiss, Michael Newton, ktorí písali o minulých životoch, sú u nás dostupné. Teraz máte možnosť zažiť to, o čom ste zatiaľ len čítali. Aké to bude? Čo zažijú? Je to skutočné? Minulé životy naživo je zážitok, ktorý je zakaždým iný novými ľudmi, ich osudmi a príbehmi. Prídite, ste srdečne vítaní.

 Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie sú metóda, ktorá veľmi jasne pomôže odhaliť problém, ktorý nás trápi. A problémom nie je nič iné, než zadržaná energia, ktorá nemôže voľne prúdiť.

Naše podvedomie si nesie informácie niekoľkých generácií.  Naše podvedomie pozná rodinné tajomstvá. Pozná osudy našich predkov.

Klub ohrdnutých žien (i mužov)

Klub ohrdnutých žien (i mužov)

(osôb v partnerskej či porozchodovej, porozvodovej kríze, osamelých, niekým opustených alebo niekoho opúšťajúcich) 

PRAVIDELNÉ STRETÁVANIA V BEZPEČNOM KRUHU

Doby temna

Doby temna

Temné fázy nášho menštruačného cyklu

(pre ženy)

Chcete sa naučiť, ako zmeniť tieto DOBY TEMNA na DOBY SVETLA?