Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

CESTA ŽENY S KATARÍNOU RUNOU - Cyklus piatich archetypov

CESTA ŽENY S KATARÍNOU RUNOU - Cyklus piatich archetypov

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas piatich stretnutí sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme piatich podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky, Čarodejky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. 

Počuli ste už o tom, že žena v sebe skrýva tisíc tvárí? Je to tak, ale minimálne päť je tých, ktoré sprevádzajú naše životy - či už v podobe životných období ženy , alebo v podobe fáz menštruačného cyklu. Žena - Dievča, Milenka, Matka, Čarodejka, Múdra žena. Sú v nás všetky prítomné bez ohľadu na to, či sme si ich vedomé, alebo nie. Ako rozumieť svojim vlastným energiám, náladám a emóciám? Ako rozpoznať dary, ktoré nám tieto naše podoby prinášajú do našich životov? Ako nájsť cestu k sebaprijatiu, prijatiu našej ženskosti, cyklickosti, všetkých našich častí až k celistvosti a plnšiemu životu? Odpoveďou Vám môže byť cyklus CESTA ŽENY   s obľúbenou lektorkou ženských seminárov Katarínou Runou.

 

Špeciálna zľava  100 Eur pri absolvovaní všetkých 5. archetypov Cesty Ženy!

 Možnosť zaplatiť aj na dve splátky.

 

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 
 

Prihlášku na jednotlivé stretnutia nájdete pri každom seminári Cesty ženy - rozpis nájdete nižšie.

 

 

Seminár je súčasťou cyklu stretnutí v kruhu žien s témou ženských archetypov:

 

DIEVČA (vzťahy z detstva, rituál prvej krvi - Menarché) 21. až 22. júl 2018 TU

MILENKA (rituál vnútornej milenky - prijatie vlastnej zmyselnosti) - 16. - 19. august 2018, TU - (pobytové - Lovinka, blízko Lučenca)

MATKA (liečenie vzťahu s našou Matkou a rodovej línie, prijatie aspektov Materstva, rituál Znovuzrodenia) - 8. - 9. september 2018  TU 

ČARODEJKA (prijatie celistvosti - svetlo a tieň, rituál Ženy - tvorkyne, prijatie vlastnej sily) - 13. - 14. október 2018 TU

MÚDRA ŽENA (Spojenie s vnútornou múdrou ženou, Rituál Konca a začiatku) - 10. - 11. november 2018 TU

 

Cyklus CESTA ŽENY pozostáva z nasledujúcich seminárov:

 
 

DIEVČA a rituál Menarche

 (Pre viac info o seminári Dievča - kliknite na nadpis)

Cesta-zeny-DIEVCA-a-ritual-Menarche_medium

Dievča je energiou nových začiatkov. Energiou nášho vstupu do ženstva , ktorý ale s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. Tento deň a pol strávime v bezpečnom kruhu žien, plnom prijatia a podpory. Strávime radostný čas s našim vnútorným dievčatkom, tak, aby sme mohli znova obnoviť našu detskú radosť zo života. Nášmu podvedomiu umožníme zažiť iný vstup do ženstva - slávnostný a plný radosti. Dáme priestor liečeniu.

Nádherný zážitkový seminár, na ktorom sa pozrieme na časy, nás ako "dievčatiek" a tiež obdobia, keď sme vstupovali do ženstva - ale nikto to s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. A tak budeme oslavovať! Našu ženskosť, naše telo, náš cyklus a premenlivosť. Pozrieme sa bližšie na štyri ženy v nás, ktoré nás sprevádzajú každý mesiac. Budeme spoločne prijímať a oživovať našu ženskosť. Pozrieme sa však aj na naše vnútorné dieťa - ako sa má a čo od nás potrebuje... A dáme mu vedomú, liečivú pozornosť. Táto časť cyklu Cesta ženy bude zavŕšená nádherným magickým rituálom Menarche - rituálom prvej krvi, ktorý si zaslúži prežiť každá žena, bez ohľadu na svoj aktuálny vek.

Kde:

Bratislava

Kedy:

21. až 22. júl

Sobota: 9:00 - 18:00

Nedeľa 9:00 až 13:00

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 

MILENKA - štyri intenzívne dni na Lovinke (Lučenec)

(Pre viac info o seminári Milenka na Lovinke klikni na nadpis)

 

Cesta-zeny-MILENKA-intenzivny-stvordnovy-seminar-v-Lovinke_medium

V súčasnosti je len málo rozporuplnejších tém pre ženy, ako je naša vlastná zmyselnosť, telesnosť, sexualita, príťažlivosť - archetyp ženy-milenky, posvätnej kňažky lásky. Túžime po láske a rozkoši, túžime po odovzdaní, no zároveň máme s touto témou spojené aj množstvo nepríjemných pocitov - hanbu, strach, hnev a množstvo zranení. Základom ženskej príťažlivosti je naša žiara, a tá sa dokáže naplno rozvinúť iba vtedy, ak náš aspekt milenky oslobodíme od predsudkov, bolestí a očakávaní ktoré na nás uvalila rodina, spoločnosť, história, a v neposlednom rade sme sa na uzdu priviazali my samé.

Počas štyroch intenzívnych dní venovaných ženskému archetypu Milenky na Ceste ženy sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme našej vnútornej milenky, ženy, ktorú každá z nás v sebe má. Možno sa s ňou pre tento krát iba jemne zoznámite, alebo jej dovolíte naplno sa prejaviť. Aby však bolo stretnutie s ňou možné a bezpečné, predchádzať mu bude liečenie - liečenie našich zranení spojených s našou ženskosťou, našou sexualitou, zmyselnosťou, liečenie vzťahu k našim telám, liečeniu vzťahov, ktoré sa nás ešte stále dotýkajú, hoci aktéri tých príbehov už z nášho života odišli. Pozrieme sa na naše staré vzorce a presvedčenia, strachy z pustenia kontroly a hanby za vlastné telo. Tam niekde, v našom vnútri sme zamkli svoju silu a divokosť a rozhodli sme sa byť dobrými dievčatkami tak, ako si myslíme, že to od nás vyžaduje svet. Tie dobré dievčatká ale nenapĺňajú naše srdcia radosťou a naše telá extázou - tým, čo nás ako ženu oživuje.

Kde:

Centrum Lovinka (okres Lučenec).

Kedy:

16. až 19. augusta 2018

štvrtok 15.00 až nedeľa 16.00

 

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 

MATKA - TVORKYŇA

 (Pre viac info o seminári Matka - kliknite na nadpis)

Cesta-zeny-MATKA-tvorkyna_medium

Matka je tá, ktorá tvorí a množí. V jej lone rastie dieťa, pod jej rukami sa z domu stáva domov. Žena tvorí krásu a množí radosť. Žena - matka - tvorkyňa. Materinský aspekt je prítomný v každej z nás. Každá žena v istom ohľade matkou svojich detí - našich diel, ktoré najprv vznikli v našom vnútri, aby sa potom dostali von, na svet. Materstvo prináša starostlivosť, lásku, nehu, teplo a dotyk. Každá žena tento aspekt Matky pozná, prejavuje vo svojom živote, pri svojich blízkych bez ohľadu na to či máme vlastné deti alebo nie.

Dvojdenný seminár venovaný téme materstva fyzického aj duševného, liečeniu vzťahu našou s matkou zavŕšený nádherným rituálom znovuzrodenia sa. Matka - dcéra, matka - výživa, téma pôrodu i potratu. Téma matky sa nás jednoducho dotýka, či už vlastné deti máme alebo nie - každá sme totiž dcérou svojej matky a matkou toho, čo sme v živote vytvorili.

Kde:

Bratislava

Kedy:

8. - 9. september

Sobota: 9:00 - 18:00

Nedeľa 9:00 až 13:00

 

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 

 

ČARODEJKA

 (Pre viac info o seminári Čarodejka - kliknite na nadpis)

Cesta-zeny-CARODEJKA_medium

Čarodejka - žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou -môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

S energiou Čarodejky -  ženyTvorkyne a  ženyNičiteľky si neraz nevieme v našich životoch celkom rady - veď aj preto pre túto fázu vznikli pomenovania ako “predmenštruačný syndróm” a množstvo vtipov v tejto súvislosti. Svet nám hovorí, že by sme mali chcieť iba jednu časť Čarodejky, iba tú dobrú, poslušnú a tvorivú. Tú druhú stranu radšej netreba ukazovať. Ale kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith. A aj tá temná časť je našou neoddeliteľnou súčasťou - môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a dary, ktorých sa od dobrej víly jednoducho nemôžeme dočkať.

Kde:

Bratislava

Kedy:

13. -14. október 2018

Sobota: 9:00 - 18:00

Nedeľa 9:00 až 13:00

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 

 

MÚDRA ŽENA - STARENA

 (Pre viac info o seminári Múdra žena - kliknite na nadpis)

Cesta-zeny-MUDRA-ZENA_medium

Jej esenciu máme neustále v sebe prítomnú. Baba nám umožňuje zájsť do hĺbok vo svojom vnútri. Spojiť sa s energiou vedmy, ktorou raz budeme, aby sme jej múdrosť a vhľady mohli mať k dispozícii už dnes.  Jej energia nás pobáda k tomu, aby staré mohlo odísť a vytvoriť tak miesto pre všetko to nové, ktoré si chceme do života privolať. Pretože smrť je len ilúzia a je iba prechodom na vyššiu úroveň, je prerodom, tak ako je prerodom biela zima a z jej požehnania sa začína na jar rodiť nový život. 

Štvrtá fáza cyklu, štvrté ročné obdobie, štvrtý ženský archetyp - starena, vedma, baba, múdra žena. Tá, ktorá vie. Tá, ktorá je plne ponorená do seba. Tá, ktorej už nezáleží na tom, čo si kto o nej myslí, prestáva sa prispôsobovať požiadavkam ostatných. Tá, ktorá ma svoj vlastný svet.Babu, múdru ženu, starenu nájdeme ju všade okolo - v príbehoch o bláznivých starých ženách, žijúcich v divokých lesoch, nájdeme ju v obraze rodiny, starenku, ktorá sedí niekde v kúte pri peci a občas prenesie trefnú, priamu a bolestne pravdivú poznámku. Nájdeme ju dokonca aj samé v sebe - v menštruačnej fáze nášho cyklu, v momentoch, keď sme stiahnuté samé do seba a iba ticho pozoruje, čo sa okolo nej deje. 

Kde: 

 Bratislava

Kedy:

10. - 11. november 2018

Sobota: 9:00 - 18:00

Nedeľa 9:00 až 13:00

 

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy v Bratislave nájdete TU 

 

Čo ťa čaká počas piatich stretnutí na CESTE ŽENY?

Čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien

Relaxácia a priestor pre Teba

Jemné konštelačné techniky

Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojich podôb

Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien

Tanec a intuitívny pohyb

 Zdieľanie v „červenom stane“

 Večerný rituál „prvej krvi“ – rituál prijatia určený pre naše vnútorné dievča – rituál vedomého vstupu do kruhu žien so starostlivosťou, láskou a úctou, ktorej sa nám svojho času nedostalo

Práca s vedomým dotykom 

Priestor pre skúmanie rovnováhy medzi dávaním a prijímaním v našich životoch

Rozprávanie o charaktere ženskej sexuality, o mužskej sexualite a rozdieloch medzi nami s praktickými ukážkami

Rozprávanie aj praktické vedomosti o tom, ako sa stať lepšou milenkou pre svojho partnera ale v prvom rade sama pre seba

Rituál uzavretia a doliečenia minulých vzťahov

Rituál pre vnútornú milenku

Liečenie vzťahu s matkou a našou ženskou rodovou líniou

Téma pôrodu a potratu a láskyplné zdieľanie a liečenie

Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojej plodnosti a tvorivosti vo všetkých oblastiach života

Starostlivosť a vyživenie pre vaše ženské telo aj dušu

Rituál znovuzrodenia sa do náručia Veľkej Matky

Priestor na objavovanie Tvojich darov, talentov a ich uplatnenia

Tvorkyňa aj Ničiteľka, Práca so zámermi - som tvorkyňou svojho života

Zážitkové techniky zamerané na prijatie našej celistvosti, svetla aj tieňa

Rituál Tvorkyne života a rituál Splnených prianí

Rituál odpútania sa - priestor pre odpútanie sa od toho, čo už v našom živote chceme nechať ísť

Téma straty, odchodu, smútku, obete, ale aj pokoja a spočinutia

Spájanie sa s energiou našej vlastnej vnútornej múdrej ženy, aby sme vedeli v živote prijímať jej dary

Zážitkové techniky zamerané na to, aby sme mohli vyjadriť svoje najhlbšie myšlienky a nechať odísť to, čo už nám v živote neslúži

 

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Katarína Runa

katka001_medium_medium

Som žena na ceste k samej sebe, do svojho vnútra – na ceste, ktorá ma vedie hlbšie a nikdy nekončí. A som zároveň sprievodkyňou predovšetkým iných žien, (ale aj mužov či párov), tých, ktorí sa tiež na túto cestu vydali. Sprevádzam ich na ceste k sebe – k poznaniu toho, kým skutočne sú. Na ceste k prijatiu seba, k harmónii, pokoju a láske. Na ceste k svetlu, ale aj na ceste do hĺbky, temnoty a tieňov – pretože tam sa ukrýva nielen mnoho našich nevyliečených zranení, ale predovšetkým mnoho darov a našej sily.

 

 

Komu je seminár určený?

Pre každú z ženu, ktorá cíti, chce stráviť čas sama so sebou, svojou ženskosťou, v bezpečnom kruhu žien. Pre každú ženu, ktorá sa chce dostať bližšie k svojej podstate ale bránia jej v tom nánosy vlastného alebo cudzieho posudzovania, odmietania, dešpektu, neprijatia. Pre každú ženu, ktorá v sebe cíti potenciál silnej a sebavedomej ženy, ale zatiaľ celkom nevie, ako ho rozvinúť. Ak si ešte čas v ženskom kruhu nezažila, ver, že je to nádherná, neopakovateľná skúsenosť, na ktorú budeš s láskou spomínať.

 

Cena: 

550 Eur za celý cyklus CESTA ŽENY (5 stretnutí) (zľava 100 Eur)

alebo

100 Eur za každý dvojdňový seminár (piatok - sobota)- DIEVČA, MATKA, ČARODEJKA,. MÚDRA ŽENA a 250 Eur za 4 dňový seminár MILENKA na Lovinke (vrátane ubytovania a plnej stravy).

 

 

Špeciálna zľava  100 Eur pri absolvovaní všetkých 5. archetypov Cesty Ženy!

 Možnosť zaplatiť aj na dve alebo tri splátky.

 

 

A ešte niekoľko referencií od žienok, ktoré si cyklom Cesty ženy (alebo jeho jednotlivými časťami) už prešli:

"To, čo som pocítila na stretnutí Cesta ženy som už dávno nezažila. Katka, môžem Ti povedať, že už roky chodím na rôzne stretnutia, ale tak ako to robíš Ty, tak to je veľká sila. Vidím v Tebe veľkú pokoru a to je asi základom  všetkého. Ďakujem Bohu – Vesmíru a všetkému, čo nás vedie, že som Ťa stretla a že mi bolo umožnené spoznať Ťa. Keď som prišla po seminári domov mala som pocit, že po mne prešiel parný valec, a to som už dávno nepocítila, ale v nedeľu som bola ako vymenená. Priateľka mi včera povedala, že mi svietia oči, tak sa teším. 
Bol to úžasný zážitok stretnúť toľko  tak úžasných žien, ďakujem aj im všetkým, za to, že som ich mohla poznať. Ešte stále vnímam dozvuky, behá mi to po rozume, ako to všetko prebiehalo, lebo to malo to najlepšie poradie, aby to rezonovalo. S úctou a pokorou ďakujem Tebe, všetkým dievčatám a sebe že sme zažili niečo tak úžasné."
 

Daniela

 

"Čas a aktivity semináru mi dali možnosť hlbšie sa zamyslieť a nájsť vo vnútri pocity a odpovede, ktoré mi pomohli otázky pochopiť, vidieť cesty ich riešení.Seminár bol pokojný, uveriteľný, úprimný a neuveriteľne ženský.Ďakujem"Martina 

 

"Netušila som, že niečo takéto je vôbec možné, zažiť takúto neuveriteľnú podporu, súznenie duši, nádhernú harmóniu "cudzích" ľudí, ako to bolo na Ceste ženy... celý život som hľadala nejaké to "svoje" spoločenstvo, kde by som sa cítila dobre, prirodzene, no doteraz som nikdy nič také nenašla. Bol to celkom iný svet, než bežne vidíme okolo seba, ach, ako krásne sa muselo žiť kedysi dávno, keď bolo takéto stretávanie sa bežnou a samozrejmou súčasťou života!!! Zo srdca ďakujem, že aj dnes je možné niečo takéto zažiť... Ešte pri príchode na Cestu ženy som bola na pokraji zrútenia a teraz som až neuveriteľné pokojná, proste som môj život prijala, ako je, smie to tak byť... je to nádherný pocit :-) a ďakujem mojej Veľkej Duši, ktorá má sprevádzala a ošetrila moje rany, ďakujem vám všetkým a želám vám dní plné zázrakov..."

Adela

 

"Neda mi sa nepodelit o to, co prezivam, odkedy som sa vratila z Cesty zeny. Je to nesmierna zmes roznych emocii, su momenty kedy mi srdce bije tak velmi, az mam pocit, ze mi chce vyskocit z hrude. Ale napriek tomu niekde hlboko citim, ze sa vo mne prebudila ta zenska esencia, ktora tak velmi dlho spala. Lovinka ma rozbila na marne kusky a nejakym spôsobom poskladala spat a ja si velmi dobre uvedomujem, ze to uz nie je ta stara Mirka, ale niekto, kto sa citi slobodne a najma vie, ze SMIE. Rovnako mam pocit, ze mi rozbila velmi vela mojich iluziii a prehnaných ocakavani predovsetkym odo mna samej, ale aj od ostatných ludi a uz jednoducho nie je cesty spat. Neviem co bude, ale nejako citim, ze vsetko je presne tak ako ma byt..."Mirka

 

"...Sama som nevedela čo ma čaká, keď som prišla na prvé stretnutie, a teraz viem, že mi každé jedno dalo neoceniteľné dary, našla som presne to, čo com nájsť potrebovala, otvorila som pandorínu skrinku práve na tých miestach, kde to bolo nutné a potrebné pre moju ďalšiu cestu.. neviem ani slovami popísať ten pocit, aké to je, keď nájdeš samú seba v okamžitom uvedomení, keď ti docvakávajú informácie, ktoré si hľadala, nevidela, alebo nechcela vidieť, a zároveň si uvedomuješ, aké sú tieto precitnutia pre teba vzácne.. Tak ešte raz veĺká vďaka za túto nezabudnuteľnú cestu. Rozhodne môžem povedat, že ma zmenila.. Našla som... A odporúčam ju každej žene, ktorá hľadá, pýta sa a potrebuje nájsť..."

Vierka

 

Úžasný, neopakovateľný zážitok... ďakujem zaň. Veľká oslava ženy, jej krásy, sily a neopakovateľnosti. Ďakujem za jemný a krásny výklad ženského princípu, spojený so zážitkovými rituálmi s nezabudnuteľnou atmosférou, nabitou silnými emóciami. Pre mňa znamená tento seminár pochopenie toho, že hľadanie vnútornej motivácie a životnej sily, ktoré ma častokrát stálo "veľa energie", je o prijatí seba samej ako ženy, mojej prirodzenej cyklickosti a nekonečnej ženskej energie. Mám pocit, že môj život je s týmto ešte viac krásny a šťastný. Som hrdá na to, že som ženou. Priala by som si, aby s týmito pocitmi boli naplnené všetky ženy, aby zažili všetko to krásne, čo ja pod Katkiným vedením.
Vrelo odporúčam každému dievčaťu, každej žene a rada to budem šíriť medzi mojimi najbližšími a priateľkami a známymi aj osobne. Budem sa v tomto duchu rozprávať i s mojimi už dospelými dcérami, mojim veľkým prianím je, aby sa tohoto seminára a rituálu Menarché zúčastnili, myslím, že ako ženy si to zaslúžia...
Katka, veľká vďaka :-)

Ivetka

 

Celodenný seminár pre ženy s názvom „Cesta ženy“ bol pre mňa neopakovateľný zážitok, ktorý by som dopriala zažiť každej žene. Návrat do čias sesterstva a úprimnej ženskej súdržnosti sa v dnešnej dobe vidí len málokde. Pre mňa osobne to bol transformačný zážitok aj vďaka posvätnému rituálu Menarche a konštelačným technikám, ktoré zmenili môj pohľad na ženu vo mne. Citlivé Katkino vedenie počas celého dňa, jej múdrosť a skúsenosti zaručujú skutočne hlboký zážitok a náhľad na postavenie ženy v dnešnej spoločnosti v porovnaní s tým, ako to bolo kedysi. Odporúčam žienkam, ktoré sa chcú cítiť „viac doma“ vo svojom krásnom tele a teším sa na ďalšie pokračovanie seminára, ktorý sa skladá celkovo zo štyroch častí.

Veronika

 

Menarché rituál môžem odporúčať úplne každej žene, bez ohľadu na vek. 
Ide o krásne pripomenutie citlivého obdobia ženy, počas ktorého dostane žena možnosť vysporiadať sa so starými zraneniami, pochybnosťami či neprospešnými presvedčeniami o sebe samej. Celý rituál prebieha v príjemnej, dôvernej a láskyplnej atmosfére. Je to výborná možnosť porozumieť všetkým bohyniam, ktoré sa v každej z nás skrývajú - hravá a tvorivá, skleslá a hanblivá, výbušná a zlostná ale i krásna a zvodná.

Eva

 

"Cítim sa o pár kíl ľahšia a o 100% krajšia :)

Prišla som bez očakávaní a skončilo to tým, že mám chuť o tom každému hovoriť, čo za veľké veci sa tam diali a že jeden by neveril, kým nezažije. Nevedela som si predstaviť, ako bude tento kurz prebiehať, ale všetko tam odrazu ku mne prišlo prirodzene samo a presne tak, ako to malo byť.

Bola som prekvapená, ako rýchlo zo mňa opadla tréma a strach otvoriť sa pred celou skupinou "cudzích" žien a nakoniec to bolo také oslobodzujúce zdieľať svoje pocity s ostatnými ženami.

Takisto som bola zaskočená, koľko emócií a sĺz zo mňa počas 2 večerov vyšlo a čo všetko mám v sebe ešte nedoriešené. Mám teraz o čom premýšľať, ale je mi tak nejako ľahšie.

Počúvať príbehy ostatných žien mi dalo tiež veľa, lebo som sa v mnohom našla, len som to možno sama nevedela sama tak pomenovať.

Záverečný rituál bol len krásnou bodkou na záver, kedy sa zo mňa vyplavila posledná vlna emócií s krásnym odkazom, že SMIEM - smiem všetko..  a hlavne smiem byť ľúbená a zaslúžim si to, lebo som úžasná :)

Hneď na druhý deň som si utekala kúpiť niečo pekne pre seba a cítim sa ako bohyňa :)

Veľmi pekne ďakujem Katka a dzrim palce v tom, čo robíš, lebo to robíš výborne :)"

Eliška (naozaj) Šťastná :)

 

"Milá Katka,

ešte raz Ti chcem poďakovať za silný zážitok z Cesty ženy - Milenky a energiu ktorá vo mne stále rezonuje.. vrátim sa a rada :)Mmoj prvý pokus vyskúšať tvoje ženské kurzy dopadol nad moje ocakavnia, skláňam sa pred prácou ktorú robíš, pretože naozaj dokážeš viesť skupinu a liečiť to, čo momentálne potrebuje, bez toho aby človek odchádzal zmätený a rozorvaný, naopak odchádzala som ľahšia o sto kíl bolesti a mnohé veci v mojom živote zrazu dávajú zmysel… a ďalšie sa mi postupne osvetľujú... a myslím že som nebola jediná :) Veľmi sa teším na ďalšiu prácu s Tebou a so sebou samou!"

Vierka

 

"Uvedomila som si, že každá žena je krásna presne taká, aká je. Niekedy sa my ženy neskutočným spôsobom podceňujeme a haníme, že sme slabé, citlivé a vôbec si neuvedomujeme, aké požehnanie je byť ženou. Myslíme si, že sa musíme vyrovnať mužom, držíme s nimi tempo, aj keď nás to veľmi vyčerpáva a vôbec nehľadíme na to, v čom spočíva ženská sila. V emóciách, prežívaní a intuícii. Vďaka tomuto semináru som prijala skutočnosť, že byť ženou je fakt úžasné. Od tela cez plné prežívanie emócií až po možnosť darovať život. Ďakujem."

Veronika

 

"Vidieť žiariť ženu je podľa mňa jeden s najkrajších pohľadov, ktorý nám tento svet ponúka. Počas kurzu Cesta ženy - Milenka som mala možnosť vidieť mnoho nádherných žien, ktoré ŽIARILI. Žiarili, lebo venovali čas a pozornosť sebe, lebo mali možnosť pozrieť sa na niektoré aspekty svojho života z pohľadu, ktorý im doteraz možno ani len nenapadol, či lebo sa pozreli na seba novými očami.

Pre mňa osobne sú toto veľmi ozdravné chvíle. Už len to, že venujem čas sebe v kruhu iných krásnych žien je pre mňa veľmi liečivé a dodáva mi to ženskú silu a energiu. Každá jedna žienka v tomto kruhu je darom pre tie ostatné.

Cesta ženy nám dáva priestor na to byť opäť samé sebou, objavovať zákutia a dary svoje ženskosti. Ponúka nám prijať sa také, aké sme a objaviť aj ďalšie stránky ženskosti, ktoré nám možno nikto doteraz nikdy neukázal, či za ktoré sme boli v minulosti karhané, či boli považované za slabosť. Láskyplná pozornosť a prítomnosť žien má takto napĺňa láskou, hrdosťou, ako aj vďačnosťou za to, že som žena a že mám to šťastie spoznávať také úžasné ženy okolo seba."

Ivka S.

 

Prihlášku na celý cyklus Cesta Ženy nájdete TU (klik)

Prihlášky na jednotlivé stretnutia nájdete pri každom seminári zvlášť.

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!