Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Pre ženy

Jedinečná žena – objav svoje KNOW HOW

Jedinečná žena – objav svoje KNOW HOW

Pozývame Vás na zážitkovo – poznávací, šamanský seminár pre ženy, ktorý je zameraný na nachádzanie či zvedomenie vlastného talentu, daru, svojej jedinečnosti – svojho KNOW HOW! Všetky sme obdarené talentom, darom, každá sme jedinečná. To, že sme to dosiaľ neobjavili, neznamená, že žiadny talent či dar nemáme.

TENTO KURZ SA UŽ ŽIAĽ V OPEN MIND CENTRE NEBUDE REALIZOVAŤ.

Ak Vás zaujal, môžete si zvoliť kurz s obdobnou tématikou:

ŽI SVOJ SEN s Katarínou Runou

Ženské kruhy s Katarínou Runou

Ženské kruhy s Katarínou Runou

Pozývame ťa, milá Žena, do krásneho spoločenstva ženského kruhu, bezpečného spoločenstva žien, kde ťa čaká priestor pre teba samú a tvoj rozvoj. Po tisíce rokov sa ženy schádzali, aby si odovzdávali ženskú múdrosť, aby sa učili o ženskej sile, o posvätnosti ženského tela a jeho cyklov. Aby v "ženskom klane" našli svoje korene, z ktorých môžu ako ženy rásť, kvitnúť a prinášať plody do svojho spoločenstva.

Hypnopôrod s Nikou: Pokojný pôrod bez strachu

Hypnopôrod s Nikou: Pokojný pôrod bez strachu

My ŽENY, máme dokonalý systém vytvorený v našom tele pri pôrode. Ale problém je, že sme nasiaknutí strachom a negatívnymi predsudkami z pôrodu, ktoré bránia tomuto systému pracovať správne. Hypnopôrod Vám pomôže odblokovať strach a dá Vám možnosť, aby Vaše telo bolo schopné porodiť pohodlne, ako to bolo navrhnuté prírodou. Hypnopôrod je kombinácia ľahko naučiteľných metód dýchania,  hlbokej relaxácie a vizualizácie, v kombinácií s pozitívnym myslením, odstránením stresu, únavy, úzkosti a strachu a znížením bolesti pri pôrode. Uvoľnenie strachu je dôležitým úspechom Hypnopôrodu.

Foto: Shutterstock

Mystický Avalon - život plný hojnosti (2. - 9. septembra 2016)

Magická cesta pre ženy i mužov do mystického Avalonu, ktorá bude pretkaná hľadaním toho, čo je pre nás tým najliečivejším a najposvätnejším darom, ale čo nám dnes neraz uniká -  našim skutočným ja a prijatím toho, čo nám právom prináleží - hojnosť života.

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Wellness pre ženy je možnosť naučiť sa načerpať  z prameňa vlastných síl. Spojenie, načerpanie a oživenie životných síl  si môžeme predstaviť ako prúdenie vody do zvädnutej rastliny, ktorá sa  ukáže vo svojej  plnej krásne a rozkvitne do kvetu a vzpriamenosti ako žena pri pohľade na ranný východ slnka. 

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas dvoch dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme štyroch podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. Tentokrát v POPRADE!

Úspech si ty! - 10 týždňový praktický kurz

Úspech si ty! - 10 týždňový praktický kurz

Desaťtýždenný transformačný kurz, ktorý otvorí tvoju myseľ pre úspech, odhalí konkrétne a funkčné pravidlá, ktoré ťa privedú k úspechu a poskytne ti podporu, zázemie a silu skupiny ľudí s rovnakým nastavením.

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Jesenná rovnodennosť v Avalone - Glastonbury, Anglicko

Poďte s nami osláviť magický čas jesennej rovnodennosti na jenom z najsilnejších miest na zemi - v mystickom, bájnom Avalone. Strávte s nami na mieste srdcovej čakry Zeme, v anglickom Glastonbury transformačných 6 dní, ktoré vás privedú do vášho vnútra, k sebe samej. Bude to čas pradávnych, tradičných a hlboko magických ceremoniálov a rituály tohto sviatku, ale aj čas zdieľania, ženskej podpory, smiechu a oddychu.

POZOR! Posledné voľné miesto!

Vyrobte si vlastný šperk technikou Tiffany  -  pre začiatočníkov

Vyrobte si vlastný šperk technikou Tiffany - pre začiatočníkov

Technika Tiffany je pomerne mladá, aj keď klasické vitráže v kostoloch alebo zámkoch sú staré niekoľko sto rokov. Sklenár Louis Comfort Tiffany však začiatkom minulého storočia nahradil olovený profil, ktorý spojuje sklá, medenou páskou a cínom, čo mu umožnilo tvoriť úplne nové veci.

Prijímam svoj strach

Prijímam svoj strach

Žijeme v dobe, keď mnohí z nás trpia strachom, o ktorom nevieme, odkiaľ sa berie a prečo sa objavuje. Nepoznáme príčiny svojho strachu a nedokážeme si poradiť s jeho telesnými prejavmi.