Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Život so 4 ženami za mesiac :)

Život so 4 ženami za mesiac :)

alebo seminár pre milujúcich mužov: ako porozumieť menštruačnému cyklu svojej partnerky

- určené pre páry a mužov

Dozviete sa prečo je vaša partnerka taká náladová a nevypočítateľná, prečo je niekedy vášnivá a hravá, a inokedy zase odmietavá. Porozumiete všetkému okolo menštruácie, čomu ste doteraz nerozumeli a  hanbili sa spýtať.

Spolu s partnerkou sa v tom naučíte orientovať, aby ste jej pomohli naplno žiť a cítiť menštruačný cyklus, a tým jej prejavili úctu. Spoločne tak vnesiete viacej harmónie, porozumenia a vášne do vášho partnerského vzťahu.

Skladáme klobúk pred všetkými odvážnymi mužmi!

Tento seminár vám pomôže rozumieť aj premenám a náladám vašich kolegýň v práci, vašim sestrám, dcéram... Pomôže vám vychovávať spoločne synov - vedomých mladých mužov budúcnosti, pre ktorých mystérium posvätnej krvi nebude už "špinavé" tabu.

 

Seminár povedie Kristína Dubajová

Kristina Arunka

Precestovala svet aby zistila, že všetko čo hľadá je vo vnútri. Svoj čas a energiu venuje tancu a cvičeniu s deťmi a maminkami,  tehotným ženám, maminkám po pôrode, ženským kruhom, stretnutiam pre páry, seminárom o menštruačnom cykle a ženskom panvovom dne. Je maminkou dcérky Jasmínky a spolu s manželom žijú na prekrásnom mieste v lese v Malých Karpatoch. Miluje svoju prácu a verí, že každý si môže dovoliť byť tým kým v skutočnosti je – tvorivou a hravou bytosťou s otvoreným srdiečkom.

 

 

Cena: pár 40 €, jednotlivec 25 €

 

 

 

 

FOTO: shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!