Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Pre mužov

Chlpaté srdce muža

Chlpaté srdce muža

Sme na začiatku novej éry, v dobe, kedy sa do popredia dostáva úplne nová generácia mužov. Výkonní, pracovití a profesionálni. Akí ale títo noví muži naozaj sú? Po dlhej dobe emancipácie ženstva je potrebné venovať pozornosť záchrane pravej mužskosti vo všetkých sférach spoločnosti. Pozrite sa do ich vnútra spoločne s Danielom Šmídom, mužom tejto novej generácie.
 

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia patrí v dnešnom svete k bežným, až každodenným javom. Odhaliť manipuláciu, či už zo strany iných osôb alebo svoju vlastnú nie je vždy celkom jednoduché. Rovnako ako nemusí byť jednoduché sa snahám o manipuláciu ubrániť. Seminár známej lektorky a koučky Jitky Ševčíkovej vám pomôže sa v manipulácii nielen zorientovať, ale ju vo svojom živote aj eliminovať. 

Vedomý muž – Mužské kruhy

Vedomý muž – Mužské kruhy

Mužské kruhy sú vo svete známe už desiatky rokov. V túto dobu je čas spojiť vedomosti a skúsenosti z našich životov a posunúť vlastné limity. Prestať byť otrokom svojich starých vzorcov a otvoriť sa tvoreniu v novej dobe. Stretnutia nadobudnú poznanie mužskej energie ako pravej podstaty muža.

Energia a práca s ňou

Energia a práca s ňou

Podstatou celého bytia, aj nás samých, je energia. Rozumieť jej zákonom, je cesta k sebe. Každodennou prácou na sebe odhaľujeme skryté poznatky v nás. Na stretnutiach sa naučíme, ako pracovať, narábať s energiou.
 

Život so 4 ženami za mesiac :)

Život so 4 ženami za mesiac :)

alebo seminár pre milujúcich mužov: ako porozumieť menštruačnému cyklu svojej partnerky

- určené pre páry a mužov