Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Technika uvoľnenia negatívnych emócií

Technika uvoľnenia negatívnych emócií

Sme naučení bojovať s tým, čo sa nám deje v živote. Sme naučení bojovať s tým, kým si myslíme, že sme. Bolí nás "skutočnosť" a to, že ju nevieme zmeniť. Túžime po veciach, ktoré sa javia ako vzdialené a nedosiahnuteľné. Po väčšinu nášho života trpíme. Čo keby toto všetko išlo zmeniť? Čo keby sme mohli žiť v pokoji a harmónii so sebou samými a s tým všetkým okolo nás?

Zažite silu a radosť pokojnej mysle!

 

Technika uvoľnenia negatívnych emócií (RT = release technika) Vás naučí ako si aktívne preprogramovať mozog, naučíte sa prijímať samých seba takých ako ste, spracúvať emócie ako hnev, strach, sklamanie, odpor tak, aby ste ich nemuseli potláčať a tak si priťahovať situácie, kde ich budete musieť znovu a znovu prežívať. Pretože pozitívne priťahuje pozitívne a negatívne priťahuje negatívne.
 

Technika uvoľnenia negatívnych emócií (RT) Vám pomôže krok za krokom utíšiť myseľ a získať silné pozitívne nastavenie a vytvárať si v živote pozitívne skúsenosti. Pomôže Vám zlepšiť problematické vzťahy k druhým ľuďom, ale aj iným veciam v živote (ako je napr. vaše telo). Umožní vám žiť život s oveľa väčšou radosťou a ľahkosťou. Prináša pocit slobody.

 

Všetko, čo sme si mysleli, že sa nám v živote dialo, vlastne po pravde pochádza od nás samých. A práve preto máme v sebe silu zmeniť každý aspekt nášho života. Všetko je možné, pretože už to všetko máme "vo vnútri". "Prečo je to potom takto, keď ja to chcem inak?" Niekedy je to práve o tom chcení ... alebo o pocitoch za ním (bojím sa, že to nepríde, hnevám sa na seba, že mi niečo nevychádza, frustrácia, že som pre to neurobil dosť a možno ani neviem, čo mám spraviť, aby to fungovalo).
 
 Netreba zabúdať, že riešenie je v nás samých. Nepotrebujeme si zaslúžiť to, po čom túžime. Naopak, musíme tomu prestať klásť odpor... Stačí sa vysporiadať s tým, čo v jednotlivých aspektoch života prežívame. Potom dokážeme vytvoriť priestor, aby k nám všetko prišlo.

 

Shutterstock

 

Problémy, ktoré zažívame v živote nie sú ani tak situácie samotné, ako skôr naša emocionálna reakcia na ne. Reálnymi problémami sú náš hnev, strach, odpor, túžba niečo mať, či naopak sa niečoho zbaviť. Keď sa naučíme ovplyvniť (uvoľniť) tieto pocity, môžeme dosiahnuť pokoj/spokojnosť a zároveň si tak prestať priťahovať situácie podobného charakteru.
 
 „Naše problémy vyplývajú z dvoch vecí. Prvou je to, že sa naše negatívne pocity snažíme potláčať namiesto, aby sme ich prežili. Tak sa nám uložia do podvedomia a pravidelne sa cez nové situácie pripomínajú. A druhou chybou je, že sa za všetko negatívne, čo sa nám v živote deje, odsudzujeme. Tak vlastne samých seba trestáme a spochybňujeme.“ 
 
 A s týmto všetkým RT pracuje. Odstraňuje problém zo života a pomáha nastoliť prirodzenú sebalásku. Prestávame klásť odpor tomu, čo zažívame a tým si to paradoxne prestávame v živote udržiavať.

 

Príďte si zmeniť život.
 

Kedy: 18. apríla 2015 (sobota)

Cena: 95 €.  
Ak objednávku odošlete do 11. apríla 2015, automaticky získavate zľavu na tento kurz vo výške 10 €. 

 

Trvanie: 9.30 - 17.30

Miesto: Open Mind Centrum, Opavská 26, Bratislava

 

Referencie k technike:

 

Ďakujem! Ďakujem! Ďakujem!
 Cítim sa oveľa lepšie. Som spokojnejšia, vyrovnanejšia. Už tak o sebe nepochybujem. A viem, že každý môj problém má riešenie. Je to pre mňa naozaj zmena v živote.

Sofia

 

Mne najviac pomáha veta: „Nie je to také zlé“
 Či už sú to väčšie alebo menšie „starosti“ poviem si: „Nie je to také zlé“ a cítim sa potom lepšie J
 Release techniku použivam rada. Všimla som si, že keď viac prijmem všetky emócie, aj skôr odídu.

Eva 

 

Mám pocit, že som po včerajšku začala opäť dýchať a žiť...

S manželom sme sa dnes dohodli na rozvode a začínam si budovať život, môj nový život od základov... Ďakujem ti za včerajšok...
Aj ja sa sama zo seba teším, prestala som bojovať a prestala som mať strach... A ide to ... Bude to dobré, cítim to.

 Ivet

 

Zdroj fotografií: Shutterstock 

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!