Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

MORNING PILATES with Alish (ENG)

MORNING PILATES with Alish (ENG)

“Pilates is the flowing movement outward from a strong Core (which is the abdominal belt muscles group)”. It’s a workout (not a therapy) when properly manifested. If practiced with consistency, Pilates improves flexibility, builds strength and develops control and endurance in the whole human body. It puts emphasis on alignment, breathing, developing a strong core, and improving coordination and balance.

Tantra a jemnohmotné telo

Tantra a jemnohmotné telo

Tantra je staroveká tradícia, ktorá učí že medzi medzi telom a duchom nemusí byť rozpor, že sú v podstate jednou skutočnosťou. Že ich harmonizácia je spirituálnou cestou ktorá otvára brány vyššieho vedomia. Hravým spôsobom, za pomoci dychu, pohybu a zámeru sa napojíme na našu energiu tak, aby sme sa dostali do kontaktu s našou živosťou, radosťou, vitalitou, aby sa uvoľnili naše strachy a napätie. Dostaneme sa do nášho tela, do našej citlivosti a do prítomného okamihu tak hlboko, ako len si to budeme želať.

Introduction to Tantra Yoga with Alish Zenzejul (ENG)

Introduction to Tantra Yoga with Alish Zenzejul (ENG)

“Tantra is the ART OF LOVE”

This is a type of Yoga that involves the philosophy and practices of Red Tantra from the Yishu Wuhang School. Tantra yoga is a form of meditation that is said to have originated during the 5thcentury AD in India. Many consider it an art that allows individuals to express themselves with more clarity, physically, emotionally, mentally and energetically.

DYNAMIC YOGA with Alish (ENG)

DYNAMIC YOGA with Alish (ENG)

This type of class its a mix of Hata Yoga, Vertical Pilates and Yishu Wuhang training tecniques. It is a type of training created for developing strentgh, flexibility and energy flow.The basic training class involves Sun Salutation (Yishu Wuhang version), Core (abdominal belt) strengthening, muscle fitness and joint flexibility.

Staň sa vedomým tvorcom svojho života

Staň sa vedomým tvorcom svojho života

Na tomto kurze si vysvetlíme prečo je v dnešnej uponáhľanej dobe dôležité vnímať svoje telo a prostredie, v ktorom žijeme na plno. Zábavnými cvičeniami si ukážeme aké je jednoduché dosiahnúť stav bdelej pozornosti. Inými slovami ako byť prítomný vo svojom živote. Byť tu a teraz. Tento stav sa pokladá za základ meditácii, schopnosti vizualizácie a senzitivity. 

Tanec splnených prianí: Silvester zmysluplne a radostne

Tanec splnených prianí: Silvester zmysluplne a radostne

Chcete stráviť Silvestra inak? Hľadáte alternatívu k tradičným oslavám, kde sa všetko točí okolo jedla a alkoholu? Vstúpte do roku 2016 s otvorenou mysľou. Oslávte túto výnimočnú noc tancom a smiechom!

VIANOČNÝ RAJ - Viac zážitkov za menej peňazí

VIANOČNÝ RAJ - Viac zážitkov za menej peňazí

Obdarujte seba a svojich blízkych na Vianoce niečím výnimočným.

Darujte im ZÁŽITOK.

Vďaka zážitkom rastieme, a spoznávame nové roviny nás samých i sveta okolo. Preto darovanie zážitku je jednou z najlepších volieb, akú môžete urobiť, keď chcete dať milovanej osobe (zahŕňa to i Vás samých! :-)) zmysluplný a hodnotný darček. Vďaka našej Vianočnej ponuke si môžete zároveň dopriať viac zážitkov, ale zaplatíte menej.

Prajeme Vám štedré a zážitkové Vianoce!

:-) 

Úvod do biznis koučingu

Úvod do biznis koučingu

Kurz je určený tým, ktorí sa tešia z úspechu a zodpovednosti. Naučíte sa, čo je to biznis koučing, čo všetko koučovanie obnáša a ako sa koučuje. Kurz je štartovacím mostíkom, kde sa dozviete o základných koučingových nástrojoch, technikách a metódach. Budete si ich môcť vyskúšať aj v praxi. Naučíte sa efektívne riešiť problémy a správne a efektívne komunikovať. Naučíte sa ako motivovať, zodpovedne rozhodovať, asertívne reagovať a vnímať všetky náznaky okolia, ktoré vám pomôžu na ceste za úspechom.

Šampión sa nerodí v posilňovni, ale v hlave.

Šampión sa nerodí v posilňovni, ale v hlave.

Kurz z oblasti biznis koučingu vás naučí presviedčať, sebavedomo a sebaisto vystupovať, úspešne vyjednávať, asertívne povedať nie, jednoducho „predať sa“. Budete sebaistý v tom, čo robíte. Oceníte to nielen vy, ale aj váš zamestnávateľ, klienti, partneri a okolie. Naučíme vás dôverovať samému sebe, odbúrať strach z neznámeho a nepoznaného, pretože práve strach býva brzdou v osobnostnom rozvoji.

Evolúcia Vedomia

Evolúcia Vedomia

Seminár, ktorý vám umožní preraziť staré myšlienkové mapy a ukáže vám ako kreatívne tvoriť nové vzorce myslenia, tak aby ste mohli: 

  • Objaviť nové cesty pre rozvoj svojej osobnosti
  • Uvoľniť vlastné zdroje kreativity
  • Pracovať so svojim naladením tak, aby ste si mohli užívať život naplno
  • Zažiť (ak chcete) zvýšené stavy vedomej pozornosti