Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

Ja - žena, a moja vízia

Ja - žena, a moja vízia

V každej žene je ukrytá veľká sila, ktorú však užíva väčšinou len z malej časti. Objavenie a prebudenie tejto sily nám krok po kroku prináša do života ozajstné naplnenie, radosť, lásku a zdravie. Žena, ktorá objavila svoju silu, sa prestáva cítiť vyčerpaná, prázdna a závislá na druhých. Pritom táto sila nie je ukrytá tak hlboko, ako by sa mohlo zdať - je len potrebné sa na seba pozrieť z trochu iného uhla pohľadu, než ako to v živote zvyčajne robíme.

Ako byť zdravým - Liečebné aspekty tradičných východných praktík

Ako byť zdravým - Liečebné aspekty tradičných východných praktík

Pre tých, ktorí sa rozhodli vziať svoje zdravie, svoj emocionálny stav a psychiku do vlastných rúk a ktorí nechcú bojovať s vírusmi a baktériami, ale rozvíjať svoje adaptačné schopnosti, je určený prakticky zameraný dvojdňový seminár. Je zameraný na osvojenie si nových návykov pre spustenie a posilnenie mechanizmu obnovy a vlastných liečivých procesov organizmu. 

Pozývame vás na seminár o rozvíjaní liečivých síl organizmu smerom z vlastného vnútra. Dozviete sa, ako riadiť svoje energetické procesy, emocionálne stavy  a ovplyvňovať vlastnú fyziológiu.

Hĺbková tlaková masáž nohami

Hĺbková tlaková masáž nohami

Hĺbková masáž nohami je staroveká forma práce s telom. Takáto forma práce s energetikou bola pôvodne vykonávaná v kláštoroch budhistickými mníchmi.Objavila sa aj v tradícii  thajských terapeutických masáží a v metódach pôsobenia na človeka u starých Slovanov.  Masážna forma s použitím nôh kombinuje najlepšie elementy z vidieckeho - provinčného štýlu thajskej masáže nohami "Nuad Chalesiak",  a staroslovanskej  masáže „Biely medveď“. /Podobným spôsobom liečil členov ruskej cárskej rodiny  Rasputin/.

Uzdravenie ženskej duše a sexuality

Uzdravenie ženskej duše a sexuality

Na prednáške sa dozviete o účinnej metóde, ktorá spája nás ženy s našou skutočnou podstatou a prináša nám do života radosť a ukotvenie.

Kráľovné živlov, znovu vzkriesené a znovuzrodené Venuše

Kráľovné živlov, znovu vzkriesené a znovuzrodené Venuše

Nielen živlová typológia královien i tých, ktoré sa nimi z popolušiek a princezien chcú stať.

Účinný a efektívny prostriedok a pomocník v procese kultivovania a skvalitňovania svojho štýlu Kráľovnej a postupu od Popolušky cez princeznú až na najvyšší trón ženského princípu...

Keď Boh bol žena

Keď Boh bol žena

Pozývame na prednášku pod názvom: „Keď Boh bol žena“. Prednáška je prvá z cyklu prednášok „Čo matka dcére nepovedala“ zameraných na interdisciplinárne predstavenie ženskej spirituality.

Jarné upratovani​e vo vlastnom tele

Jarné upratovani​e vo vlastnom tele

Dokázali by ste sa vzdať svojich najobľúbenejších jedál výmenou za lepšie zdravie?

Práve teraz začína vhodné obdobie na detoxikáciu - očistu. Zima je čas, kedy si naše telo prirodzene pýta ťažšie jedlá, všetky procesy sa spomalia a my sa menej hýbeme. Je to hlavne preto, aby sme prežili studené obdobie a nedostatok čerstvej zeleniny. Po zime nasleduje jar, a to je ideálne obdobie na prečistenie a naštartovanie spomaleného metabolizmu.

Fertility workshop

Fertility workshop

Interaktívny seminár zameraný na zlepšenie menštruačného cyklu a na zvýšenie šance na prirodzené alebo umelé otehotnenie.

Stress management

Stress management

Cieľom kurzu je zoznámiť poslucháča so základnými princípmi vnútornej práce s emóciami a spôsobmi vnútornej transformácie stresu

Slovo stres pochádza z latinského slovesa „stringo, stringere“, teda sťahovať, uťahovať. Je odpoveďou organizmu na akúkoľvek nadmernú záťaž, ktorá vyvoláva v tele reakciu prispôsobovania sa na nové podmienky, takzvanú stresovú reakciu, prostredníctvom ktorej sa organizmus uvedie do pohotovosti a snaží sa so záťažou vyrovnávať.

Mystická cesta do Avalonu

Mystická cesta do Avalonu

Srdečne Vás pozývame na Púť po stopách keltskej múdrosti, do ríše Avalonskej mágie, ku znovuzrodeniu posvätnej ženskosti. Pôjdeme do Glastonbury - Mystického Avalonu, kde je prítomnosť Bohyne cítiť na každom kroku. Tento termín cesty je v čase jesennej rovnodennosti na sviatok Mabon - čas oslavy hojnosti a plodnosti Matky Zeme. Je to čas zberu toho, čo sme zasiali a čas poďakovať sa za hojnosť a plody, ktoré nám poskytuje Matka Zem. Deň a noc sa vyrovnávajú,  oslavujeme rovnováhu v prírode a harmóniu medzi vnútorným a vonkajším svetom. Je to čas pozrieť sa na svoj život a zamyslieť sa kam chceme ísť ďalej. Patrónkou tohoto obdobia je Deméter - bohyňa úrody, hojnosti a plodnosti.  Oslávime spolu božské dary v nás a budeme sa spolu tešiť s našej ženskosti, krásy a plnosti v našich životoch.