Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

Rozkvitanie do nehy

Rozkvitanie do nehy

Stretnutie venované mamám a dcérkam, ponúkajúce možnosť zažiť radosť aj hĺbku jedinečného prepojenia – Ženy Matky a Dievčaťa Dcéry na spoločnej ceste a ceste vlastného Ženstva.
 

Sila rozhodnutia

Sila rozhodnutia

Všichni jsme denně konfrontováni se situacemi, kdy se musíme rozhodnout. Záleží vždy jen na nás jakou cestu zvolíme. A vždy volíme cestu, která je pro nás v danou chvíli nejvýhodnější, ačkoliv to nemusí být to, co chceme.

Liečenie stresu - Poznaj svojho vnútorného poháňača

Liečenie stresu - Poznaj svojho vnútorného poháňača

Večerný seminár sa zaoberá osobnými "drivermi" (poháňačmi), ktoré sme prijali počas výchovy. Keď sme boli napríklad rýchli, alebo sme sa snažili o dokonalosť, nasledovala od dospelých odmena vo forme pohladenia, ocenenia a pozornosti. Túžba po láske bola vtedy hnacím motorom správania, ktoré nás v skutočnosti vysiľovalo, ale verili sme, že stojí za to. 

Prijímam svoj strach

Prijímam svoj strach

Žijeme v dobe, keď mnohí z nás trpia strachom, o ktorom nevieme, odkiaľ sa berie a prečo sa objavuje. Nepoznáme príčiny svojho strachu a nedokážeme si poradiť s jeho telesnými prejavmi.

Mužský kruh Slovensko - výcvik Mužská sila 2014

Mužský kruh Slovensko - výcvik Mužská sila 2014

Mužská sila - Otec - ochutnávkový víkend (4. - 6.4. 2014)

Úvodný seminár má za cieľ oboznámiť účastníkov s mužským kruhom a jeho významom, silou a zmyslom celého výcviku. Témou bude mužská sila a Otec. Mužská sila potrebuje vedomú kontrolu a aktivita potrebuje víziu. Seminár bude naplnený cvičeniami, technikami a prednáškami umožňujúcimi účastníkom sebapoznanie, uvedomenie vlastnej situácie, a celý rad odporúčaní ako ďalej s témou pracovať. Vedome uchopíme tému otec.

Žena Kráľovná

Žena Kráľovná

Kráľovná žije v súlade so svojou vnútornou pravdou a jej najvyššou cnosťou je sebahodnota a vedomie seba samej. Je usadená na tróne svojho ženstva, žiari a prežaruje svoje malé kráľovstvo. Jej telo je múdrou kotvou, jej srdce načúva tomu, čo sa má diať a jej duša je oddaná službe väčšiemu. Si aj Ty vo svojom živote kráľovnou - tvorkyňou?

Špeciálny seminár pre ženy, v ktorom preskúmame dôležitý archetyp ženy a tým je Kráľovná. Tešiť sa môžete na individuálne konštelačné rituály, prežitkové cvičenia, prácu s telom a archetypy, večerný rituál Kráľovny. V roku 2014 exkluzívne iba pre Open Mind Centrum v Bratislave.

Alternatívna výživa - pre a proti

Alternatívna výživa - pre a proti

Kurz predstaví jednotlivé alternatívne výživové smery v ich komplexnosti, výhody a nevýhody vzhľadom k nášmu trvalému zdraviu, budeme sa zaoberať hľadaním optimálneho stravovacieho programu, zhrnieme si pre a proti krátkodobých experimentov s výživou a uvedomíme si, akým spôsobom stresujeme svoje telo a myseľ pri nesprávnej manipulácii s jedlom.

Prirodzená výživa

Prirodzená výživa

Prevencia je najúčinnejšia a najlacnejšia liečba. Liečba by mala byť komplexná a jej základom je očistenie organizmu od nahromadených splodín metabolizmu a zdravá výživa. Jedlo v dnešnej dobe prestalo byť zdrojom obživy na zabezpečenie života ako takého, máme ho dostatok a stalo sa významnou psychologickou a spoločenskou záležitosťou. Na druhej strane, jedlo je v súčasnosti aj nepriznanou drogou. Nové technológie na úpravu potravín, ako aj chemické prísady a aditíva spôsobujú v našich mysliach v konečnom dôsledku istý typ nezdravej závislosti a my sa nechtiac stávame obeťou bludného kruhu. Ako z neho vystúpiť a nájsť prirodzenú harmóniu tela a mysle prostredníctvom potravín, ktoré konzumujeme?

Cyklický time management

Cyklický time management

Nový prístup k plánovaniu času pre ženy

NAUČTE SA AJ VY VYUŽÍVAŤ SVOJE SILNÉ ŽENSKÉ STRÁNKY VO SVOJOM PODNIKANÍ!

Stretnutia v ženskom kruhu - ročný cyklus

Stretnutia v ženskom kruhu - ročný cyklus

Keďže aj dôvera a bezpečie sa budujú postupne, je veľmi prínosné, ak sa zloženie skupiny v ženskom kruhu nemení. V skupine, ktorá sa pozná dlhšie a dôvernejšie je možné zájsť do väčšej hĺbky, dôvernejšieho zdieľania, rozsiahlejšieho liečenia. Preto sa bude ženský kruh od konca februára stretávať v uzavretej skupine, na ktorú už nie je možné sa dodatočne prihlásiť. Táto uzatvorená skupina sa bude stretávať raz mesačne po dobu jedného roka - na výber sú pondelkové alebo stredajšie stretnutia.