Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Liečenie zlomeného srdca

Liečenie zlomeného srdca

Dvojdenný seminár o vedomom púšťaní starého, aby sme umožnili novému prísť a prejaviť sa...

Poznáme to. Všetky. Tú bolesť ktorá v nás ostala po ich odchode. Po našich láskach, ktoré už nie sú po našom boku. Máme pocit, že kúsok z nich v nás ostal. Niekedy ten kúsok príjemne hreje, ale často páli, reže a omína a my by sme ho chceli vybrať. Nie však drasticky vytrhnúť a zraniť sa spolu s týmto činom, ale rozlúčiť sa – jemne, nežne, tak, aby to, čo ostane, bola láska.

Môžeme sa o to pokúsiť samotné. Ale neraz si na to nenájdeme dostatok času, ľudia v našom okolí náš smútok neradi vidia, s našimi partnermi neraz nechceme či nemôžeme zdieľať bolesti vzťahov z našej minulosti, aby to nezranilo ich samotných. A tak ten smútok alebo bolesť nechávame vo svojom vnútri, naďalej nás reže, omína a zaberá miesto pre niečo nové a krásne, čo by mohlo prísť.

Ak máte pocit, že by ste chceli zahojiť staré rany a uzatvoriť to, čo ostalo ešte neuzavreté – či už vo vašom vedomí alebo podvedomí, pozývam vás na víkendový seminár Liečenie zlomeného srdca . Ak by ste sa chceli v láskyplnom podpornom ženskom kruhu pozrieť na kúsky zlomeného srdca, ktoré vo vás stále volajú po pozornosti, ak by ste sa s nimi chceli s nehou a porozumením rozlúčiť, jemne ich odstrániť a nechať ísť, nie však drasticky odseknúť, je tento víkendový workshop určený práve vám. Jeho ústrednými témami budú uvoľnenie, odpúšťanie, zmierenie, a to nielen s našimi bývalými láskami, ale tiež aj s nami samotnými. Nebudeme sa však venovať iba zdanlivo smutným témam, jeden deň sa budeme venovať nachádzaniu radosti a priestoru pre všetko nové, čo do nášho života vieme a chceme pustiť.

Všetko na tomto stretnutí je dobrovoľné. Témy sú citlivé a všetko sa deje s plným rešpektom k vašim osobným hraniciam. Počas celého sobotného dňa sa budeme pomaly pripravovať spoločne na večerný rituál rozlúčenia sa s tým, čo sme už pripravené z nášho života pustiť. Nie však s hnevom či ľútosťou, ale s láskou a rešpektom. Budeme sa na tejto ceste vzájomne podporovať, navzájom si pomáhať v tomto očistnom procese, budeme spoločne udržiavať priestor liečenia a zmierovania.  Vďaka bezpečiu a dôvere spoločne za sebou necháme všetko, čo už nám neslúži.

Po tom, ako v sobotu necháme ísť všetko staré, bude nedeľa dňom nového. Nedeľa bude časom a miestom to vytúžené, napĺňajúce a radostné. Budeme pracovať s našimi zámermi a želaniami, aby sme do svojho života pritiahli ešte viac lásky, harmónie, spokojnosti a porozumenia. Vrcholom celého tohto liečivého víkendu bude nádherný svadobný rituál – rituál posvätného spojenia sa so sebou samou, so svojou podstatou. Tým zavŕšime tento nádherný transformačný víkend, z ktorého môžete vyjsť znovuzrodené, plné lásky a harmónie a priestoru – či už pre nový vzťah, alebo omnoho viac otvorené láske a prijatiu vo vzťahu, ktorý už máte.

Pre koho je tento seminár určený?

Pre ženy, ktoré cítia ešte niektorý zo svojich predošlých vzťahov ako nie celkom uzavretý, v ktorom ostalo čosi nevypovedané alebo bolestné. Tento seminár je pre ženy bez ohľadu na to, či sa nachádzajú v partnerskom vzťahu, v rozchodovej fáze, či majú za sebou rozchod alebo sú aktuálne samé. Toto liečenie je určené pre nás všetky, ktoré sme niekedy zažili smútok či bolesť z lásky.

Kedy?

Sobota 4. októbra 10.00 - 20:00

Nedeľa 5. októbra 10:00 - 15:30

Sprevádzať Vás bude

Katarína Runa

Cena

90 Eur

 

shutterstock_69941506

 

 Foto: shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!