Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Prečo sú na kurzoch tri cenové hladiny?

Prečo sú na kurzoch tri cenové hladiny?

Chceme, aby sa našich kurzov mohli zúčastniť všetci, ktorí to naozaj potrebujú, bez ohľadu na ich finančné zázemie alebo momentálnu životnú situáciu. Preto ponúkame účasť na väčšine našich kurzov v troch cenových hladinách.

Normálna cenová hladina je reálna cena kurzu pokrývajúca naše náklady s ním spojené. Túto cenovú hladinu by ste si mali zvoliť, ak patríte k ľuďom s bežným príjmom.

Ak sa práve nachádzate v zložitej finančnej situácii, ste študent, rodič rodičovskej dovolenke, alebo by ste si účasť za normálnu cenu jednoducho nemohli dovoliť, môžete si zvoliť nižšiu cenovú hladinu. Nebudeme od Vás chcieť žiadne potvrdenie - jednoducho dôverujeme Vášmu rozhodnutiu a Vášmu slovu.

Ak pre Vás naopak financie nie sú rozhodujúcou otázkou, chcete skúmať medze svojej štedrosti a zároveň vďaka nej  umožniť niekomu v menej priaznivej situácii zúčastniť sa kurzu za prijateľnejšiu cenu, ponúkame Vám možnosť zvoliť si vyššiu cenovú hladinu. Budeme nesmierne vďační, pokiaľ tak urobíte.

Veríme, že takáto možnosť bude pre vás prostriedkom na preskúmanie vlastných nastavení týkajúcich sa peňazí a umožní všetkým, ktorí to práve potrebujú, prísť si po novú skúsenosť a poznanie do Open Mind centra.

Nech už si zvolíte ktorúkoľvek cenovú hladinu, v Open Mind Centre ste nesmierne vítaní.

love1