Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Nikole Condesa

Nikole Condesa 

Nikola

Matka, Dcéra, Sestra, Priateľka, Šamanka a Sprievodkyňa k vnútorným Ženským svetom, učí ľudí komunikovať so sebou samým prostredníctvom vlastného tela, pomáha Ženám objaviť všetky podoby Ženskosti a zmyselnosti. Je Ženou, ktorá pozná cestu k Ženskej duši, 8 rokov pôsobí v spirituálnej oblasti, v ktorej odovzdáva ľuďom nové kódy vedomia a to, na čo sú práve pripravení. Pracuje priamo s dušou človeka, zvyšuje vibračnú energiu, ktorá prechádza hneď pri prvom kontakte.

Jej poslaním na Zemi je pomáhať a viesť Ženy – Mužov, aby sa stali kým sú - silnými, milujúcimi, nežnými a vášnivými.

Už je čas, aby sme sa obrátili k prastarej Múdrosti a aby došlo k opätovnému spojeniu. Korene Ženskej Múdrosti sú uložené hlboko vo vedomí. Vždy čakali na správnu dobu, aby povstali a liečili nás a našu Matku Zem. 
Nikoleta je Žena, ktorá nie je svätá, ale pracuje s Posvätným Ženstvom. Pocítila všetky výšky aj pády, beznádej aj radosť, mágiu aj realitu, odvahu aj strach. A práve preto dokáže pomôcť Ženám i Mužom.
Na polročnej ceste v Peru a Mexiku mala tú česť, na prastarých miestach posvätných pyramíd, rozpomenúť si, kto je a kto sme my Ženy i Muži tu na Zemi. Našou úlohou je naplniť sa Láskou a stať sa celistvými.

Učila som sa od mexických babičiek a starých indiánok.

Prináša nám nové energie pochádzajúce zo zeme, ktoré ukotvujú rovnováhu v tele. V Mexiku objavila najstaršiu Ceremóniu dávnych Mayov a Aztékov, ktorú nám na Slovensko priniesla ako prvá. Xocolate Ceremony je stará 2500 rokov, čokoláda sa varí z pravého 100 % kakaa. Mayovia ňou sprevádzali ľudí, ktorí hľadali svoju životnú cestu a poslanie.